Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

Новини та події

 

Шановні студенти та колеги! 
Ми оновили сайт факультету, внесені зміни призначені для полегшення доступу до інформації та користувацького досвіду для студентів, викладачів та всіх зацікавлених.

Попередня версія все ще доступна за іншим посиланням, проте усі подальші новини та події публікуватимуться на оновленій версії.

НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ДОСТУПНА ЗА ПОСИЛАННЯМ

 

Київ, 15-16 листопада 2023 – Кафедра біобезпеки і здоров’я людини факультету біомедичної інженерії КПІ імені Ігоря Сікорського разом із партнерами організувала ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Біобезпека та сучасні реабілітаційні технології. Теорія, практика, перспективи», приурочену до Міжнародного дня Фізичної та реабілітаційної медицини (13 листопада), присвячену покращенню якості фахового навчання та розвитку професії спеціаліста з фізичної та реабілітаційної медицини в Україні. Були розглянуті актуальні питання та пріоритетні напрями розвитку біобезпеки, фізичної терапії, ерготерапії, реабілітації, протезування, споріднених реабілітаційних технологій та реабілітаційної інженерії. У рамках конференції були представлені результати практичного досвіду іноземних колег з Німеччини, США, Англії, Боснії-Герцоговини, Польщі, Австралії тощо.

В конференції брали участь співробітники та/або здобувачі з таких установ:

 • Факультет біомедичної інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського,
 • Навчально-інноваційний центр протезування та реабілітації КПІ ім. Ігоря Сікорського,
 • ГО «Українська медична місія»,
 • Люблінська політехніка,
 • Асоціація традиційної китайської медицини в Австралії,
 • Університет Миколая Коперника,
 • Познанська політехніка,
 • Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького,
 • Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського,
 • Вища школа медична в Білостоку,
 • Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського,
 • Український ресурсний центр освітніх інновацій,
 • Київський університет ім. Бориса Грінченка,
 • Національний університет «Запорізька політехніка»,
 • AiMediq S.A., Luxembourg,
 • Громадска організація «Життя Без Ліків»,
 • London South Bank University,
 • Центри кінезітерапії «СПИНА+» та «Здоровий Рух»,
 • Protez Foundation | Oakdale MN, USA,
 • Медична клініка «Столиця»,
 • U+ CENTER.

Особлива подяка Благодійному фонду КОЛО за підтримку інновацій у протезуванні, а також професору, д.м.н. Олександру Владимирову, голові Правління громадської організації «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини», за плідну дискусію та захоплюючу доповідь в рамках секції «До питання підготовки в Україні фахівців мультидисциплінарноі реабілітаційної команди: лікар ФРМ та медична сестра з реабілітації».

photo 2023 11 18 11 22 20

Київ, 8 жовтня 2023 - Всесвітня Організація Охорони Здоров'я (ВООЗ) разом із нашими важливими партнерами організувала конференцію, приурочену до покращення якості лікування у відділеннях інтенсивної терапії (ВІТ) в Україні. Ця подія відбулася 5-6 жовтня 2023 року і була великим кроком у напрямку поліпшення медичних стандартів та зниження смертності пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії. У рамках конференції були представлені результати всеукраїнського мультидисциплінарного проєкту, який спрямований на зниження смертності в інтенсивних терапіях. Цей проєкт охопив 33 моніторингових візити фахівців з анестезіології та біомедичної інженерії до лікарень високоспеціалізованої медичної допомоги в 12 областях України та місті Київ. У проєкті брали участь Всесвітня Організація Охорони Здоров'я, Міністерство Охорони Здоров'я України, Національне агентство забезпечення якості в охороні здоров'я, Факультет біомедичної інженерії Національного технічного університету України "Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського", Громадська організація "Українська асоціація анестезіології та інтенсивної терапії" та Громадська організація "Всеукраїнська асоціація біомедичних інженерів та технологів". Ця конференція стала платформою для обговорення з лідерами у галузі охорони здоров'я, професійними медичними та біомедичними спільнотами впливу реформ охорони здоров'я, уроків пандемії COVID-19 та визначення подальших пріоритетів щодо забезпечення якості медичної допомоги в наступні роки на етапах відновлення та подальших реформ. Учасники конференції ділилися ідеями та рішеннями щодо подальшого розвитку та впровадження стандартів якості, сприяння впровадженню сучасних технологій та покращенню результатів лікування пацієнтів у практиці. Конференцію та проєкт фінансово підтримали такі важливі міжнародні організації, як USAID, Unitaid та ASEF. Ми пишаємося успішним проведенням цієї конференції та плідними зусиллями всіх учасників у покращенні медичної допомоги в Україні. Особлива подяка професору, д.м.н. Максименко Віталію Борисовичу за плідну дискусію та захоплюючу доповідь в рамках секції «Стан біомедичної інженерії як професії в Україні. Питання освіти та працевлаштування».

З переліком дисциплін, які проводитимуться в очному режимі, можна ознайомитись за посиланням.

Списки студентів для поселення у зв’язку з очним проведенням навчання сформовані за поданнями кафедр та передані до Студмістечка для друку ордерів на поселення. Детальніше про поселення за посиланням.

На основі повної загальної середньої освіти:

- 122 Компʼютерні науки

- 163 Біомедична інженерія

- 227.01 Терапія та реабілітація, Фізична терапія

 

На основі диплома молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра:

- 227.01 Терапія та реабілітація, Фізична терапія

Зараховані на перший курс бакалавтрату на основі повної загальної середньої освіти:

- 122 Компʼютерні науки

- 163 Біомедична інженерія 

- 227 Терапія та реабілітація

 

Зараховані на перший курс бакалавтрату на основі биплома молодшого спеціаліста:

- 227 Терапія та реабілітація (мс)

Шановні колеги!

Щиро дякуємо представникам кафедр БМІ та ББЗЛ за участь в ХХІ Міжнародному промисловому форумі, який відбувся в м. Києві 30.05-01.06.2023 року! Особлива подяка Худецькому Ігорю Юліановичу та Шликову Владиславу Валентиновичу за активне сприяння та надання виставкових зразків!

На виконання Наказу № НУ/99/2023 від 08.06.2023 "Про затвердження Антикорупційної програми КПІ ім. Ігоря Сікорського" опубліковано відповідний документ.

31 травня 2023 року відбулися перемовини із заступницею генерального секретаря з питань охорони здоров'я Міністерства соціальних справ Естонії Хайді Аласепп та керівником напрямку Східного партнерства Естонського центру міжнародного розвитку Лаурі Лухт. Зустріч відбулася на базі Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика. Від КПІ ім. Ігоря Сікорського у перемовинах взяли участь декан ФБМІ Олександр Галкін та завідувач кафедри філософії, соціології та соціальної роботи Роман Богачев. Серед іншого обговорювали перспективи співробітництва у сфері медичної та соціальної реабілітації, ерготерапії, протезування.

Висловлюємо щиру вдячність естонським колегам за напрацьовані пропозиції щодо співпраці та ректору НУОЗ України імені П. Л. Шупика В'ячеславу Камінському за гостинний прийом.

Рішення стипендіальної комісії ФБМІ щодо врахування студентам додаткових балів до рейтингу успішності.

Всі чекали на цей день і ось він настав! 😍

Офлайн-зустріч — День відкритих дверей КПІАбітFest!

Наш ФБМІ разом з іншими факультетами/інститутами прагне побачити ваші посмішки, почути голоси та обмінятися приємними емоціями. Цікаві активності, купа вражень, нові знайомства, спілкування з студентами та волонтерами — це все, що з нетерпінням очікує вас. Також у абітурієнтів є чудова нагода знайти відповіді на всі питання, які хвилюють.

Ну що, доєднаєтесь до нас?

Тоді до зустрічі!

🕓 Коли: 27.05.2023 10:00

📍 Де: Науково-технічній бібліотеці імені Г.І. Денисенка, 3-й поверх

Не забудь документи, які посвідчують особу.

Обов’язково реєструйся за посиланням.

Слідкуй за актуальною інформацією на нашому ​​Telegram: https://t.me/abit_biomed_info

Сертифікована програма «Штучні органи» як профілізаційна складова освітньої програми «Медична інженерія» за спеціальністю 163 Біомедична інженерія галузі знань 16 Хімічна інженерія та біоінженерія першого (бакалаврського) рівня здобувачів вищої освіти:

Master's program “Medical Engineering” including the Certificate program “Regulatory Affairs in Biomedical and Biopharmaceutical Engineering”: poster and presentation.

🔬Факультет біомедичної інженерії запрошує на День відкритих дверей онлайн!

 

Наші спеціальності:

   • 122 Компʼютерні науки (освітня програма - Компʼютерні технології в біології та медицині) 

   • 163 Біомедична інженерія (освітня програма - Медична інженерія)

   • 163 Біомедична інженерія (освітня програма - Регенеративна та біофармацевтична інженерія)

   • 227 Терапія та реабілітація (освітня програма- Фізична терапія, ерготерапія)

 

 

🩺 Що буде:

• Познайомимось ближче з кожною кафедрою 🏛

• Подивимось відео зі студентами факультету і їх баченням навчання📚

• Відповімо на всі питання, що турбують ❤️‍🩹

 

Приєднуйся до дня відкритих дверей ФБМI! 

 

🕓 Коли: 08.04.2023 о 15:00

📍 Де: Zoom - https://us02web.zoom.us/j/5247891311?pwd=U2lhQ3hRV0FneEx4WEFLRWVNRjVqQT09 (ідентифікатор 5247891311;  ключ доступу 187151)

 

 

Наш Telegram: @abit_biomed

екстренний контакт: @elmira_ponomareva

Опубліковано рішення стипендіальної комісії ФБМІ щодо врахування студентам додаткових балів до рейтингу успішності.

Колектив Факультету біомедичної інженерії висловлює щирі співчуття доценту кафедри технологій оздоровлення та спорту Карпюк Ірині Юріївні з приводу важкої втрати ­­- загибелі сина Тараса, який віддав своє життя за Батьківщину.

Тарас з перших днів ще з 2014 року сміливо і мужньо захищав кордони нашої України.
Молодий, повний мрій та планів на майбутнє, які, на превеликий жаль, вже не збудуться… Він віддав своє життя за рідну землю, за життя кожного українця.

Невимовний біль, безмежна скорбота, вічна і світла пам'ять мужньому Герою, люблячому синові. Низький уклін Матері Героя!

 photo 2022 12 29 10 37 19

Опубліковано результати комплексного фахового випробування на ОНП «Комп’ютерні науки» магістерської підготовки за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки та на ОПП «Комп’ютерні технології в біології та медицині» магістерської підготовки за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки

Опубліковано результати комплексного фахового випробування на ОПП «Фізична терапія» магістерської підготовки за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія/p>

Опубліковано результати комплексного фахового випробування на ОПП «Комп’ютерні технології в біології та медицині» магістерської підготовки за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки

Публікуємо результати для вступників, які складали вступні іспити 10 вересня 2022 року!

Опубліковано результати комплексного фахового випробування на ОПП "Регенеративна та біофармацевтична інженерія" магістерської підготовки за спеціальністю 163 Біомедична інженерія та на ОПП "Комп’ютерні технології в біології та медицині" магістерської підготовки за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки

Консультації перед комплексним фаховим випробуванням можна переглянути за посиланням наведеними нижче:

 • 122 Комп’ютерні науки ОПП «Комп’ютерні технології в біології та медицині»: https://youtu.be/7Rl305yqv1M
 • 163 Біомедична інженерія ОПП «Медична інженерія»: https://youtu.be/d_3uTkX0Br8
 • 163 Біомедична інженерія ОПП «Регенеративна та біофармацевтична інженерія»: https://youtu.be/Pu7AnQTXiJk
 • 227 Фізична терапія, ерготерапія ОПП «Фізична терапія, ерготерапія»: https://youtu.be/94rY8m4j3ZU

Консультації перед комплексним фаховим випробуванням відбудуться в онлайн форматі на платформі ZOOM за посиланням:

 

122 Комп'ютерні науки ОНП «Комп’ютерні науки»

5 вересня 2022 року о15:00

https://us04web.zoom.us/j/74616006667?pwd=HjCg3Xc1XZHv2nrzAbn6kAqse6IvXD.1

Ідентифікатор конференції ID: 746 1600 6667

Пароль: zME48L

 

122 Комп’ютерні науки ОПП «Комп’ютерні науки в біології та медицині»:

5 вересня 2022 року о 10.00

https://us02web.zoom.us/j/82343806638?pwd=LzBZMzhzVEVYaHc3MWpkcVlTNVZUdz09

Ідентифікатор конференції: 823 4380 6638
Код доступу: D0QBwP

 

163 Біомедична інженерія ОПП «Медична інженерія»

5 вересня 2022 року о 10.00

https://us02web.zoom.us/j/87622945467?pwd=SkRFd1FLK1J6T0plcjdiUTJoalBJUT09
Ідентифікатор конференції: 876 2294 5467
Код доступу: qHZUe2

 

163 Біомедична інженерія ОПП «Регенеративна та біофармацевтична інженерія»

5 вересня 2022 року о 14:00

https://us02web.zoom.us/j/85099741496?pwd=NlM0QU9xU3Jsc1JsWE9CWHhhUVlRdz09

Ідентифікатор конференції: 850 9974 1496
Код доступу: t1H8dS

 

227 Фізична терапія, ерготерапія ОПП «Фізична терапія»

5 вересня 2022 року о 14:00

https://us02web.zoom.us/j/84627570281?pwd=dmpHUHNDdFVxVlc0eVlFZjB4K3pOUT09

Ідентифікатор конференції: 846 2757 0281
Код доступу: sq0PUh

Консультація для вступників на другий (магістерський) рівень вищої освіти за освітньо-науковою програмою "Комп'ютерні науки" спеціальності 122 "Комп'ютерні науки" відбудеться о 15:00, 05.09.2022.

ПОСИЛАННЯ: https://us04web.zoom.us/j/74616006667?pwd=HjCg3Xc1XZHv2nrzAbn6kAqse6IvXD.1

Meeting ID: 746 1600 6667

Passcode: zME48L

У разі виникнення питань з підключенням з підключенням звертайтеся за телефоном гарячої лінії +38 (063) 363-92-60

Вступникам до магістратури. Опубліковано Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань.

Опубліковано Розподіл додаткових балів до навчального рейтингу за 2 семестр 2021/2022 н.р.

Факультет біомедичної інженерії запрошує на День відкритих дверей онлайн!

 

Наші спеціальності:

   • 122 Біомедічна кібернетика (Комп‘ютерні науки)

   • 163 Біомедична інженерія (Біомедична інженерія)

   • 163 Трансляційна біомедчна інженерія (Біомедічна інженерія)

   • 277 Фізична терапія, ерготерапія (Фізична реабілітациія)

🩺 Що буде:

• Познайомимось ближче з кожною кафедрою 🏛

• Подивимось відео зі студентами факультету і їх баченням навчання📚

• Відповімо на всі питання що турбують ❤️‍🩹

 

Приєднуйся до дня відкритих дверей ФБМI!

🕓 Коли: 21.05.2022 о 10:00

📍 Де: Zoom (ідентифікатор 5247891311 187151; ключ доступу 187151)

Наш Telegram | @abit_biomed_info

Міністерством освіти і науки України погоджено максимальні обсяги державного замовлення для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра.

🔬Факультет біомедичної інженерії запрошує на День відкритих дверей онлайн!

 

Наші спеціальності:

   •  122 Біомедічна кібернетика (Комп‘ютерні науки)

   •  163 Біомедична інженерія (Біомедична інженерія)

   •  163 Трансляційна біомедчна інженерія (Біомедічна інженерія)

   •  277 Фізична терапія, ерготерапія (фізична реабілітациія)

 

 

🩺 Що буде:

• Познайомимось ближче з кожною кафедрою 🏛

• Подивимось відео зі студентами факультету і їх баченням навчання📚

• Відповімо на всі питання що турбують ❤️‍🩹

 

Приєднуйся до дня відкритих дверей ФБМI! 

 

🕓 Коли: 22.01.2022 о 10:30

📍 Де: Zoom - https://us02web.zoom.us/j/5247891311?pwd=U2lhQ3hRV0FneEx4WEFLRWVNRjVqQT09 (ідентифікатор 5247891311 187151;  ключ доступу 187151)

 

Наш Telegram:  https://t.me/kpi_fbmi | @abit_biomed_info

Опубліковано додаткові бали, які враховуються в рейтинг успішності студента, в зимову екзаменаційну сесію 2021/2022 н.р.

Medal
За розвиток медичної інженерії та впровадження фундаментальних досліджень у галузі кардіології та кардіохірургії Настенко Є. А. було вручено МЕДАЛЬ ІМЕНІ М. М. АМОСОВА. Бажаємо нових наукових досягнень у галузі кардіології та кардіохірургії, а також здоров'я та успіхів у вихованні та освіті студентської молоді. Доктор біологічних наук, кандидат технічних наук, висококваліфікований спеціаліст у галузі медичної інформатики та обчислювальної фізіології, зав. відділом інформаційних технологій та математичного моделювання фізіологічних процесів Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

Привіт вступник! Вже в цю суботу, день відкритих дверей Київського політеху!

Запрошуємо вас приєднатися та задати якомога більше питань, які вас турбують. 11 грудня, в прямому ефірі в офіційному Телеграм-чаті https://t.me/vstup_kpi_chat. Представники факультету біомедичної інженерії будуть раді допомогти та відповісти на всі запитання.

Чекаємо!

11 грудня 2021 відбудеться день відкритих дверей.

Завітайте!

Наказ

Незабаром (15-16 листопада 2021) на базі ББЗЛ ФБМІ відбудеться І Міжнародна науково-практична конференція "Фізична терапія, ерготерапія та споріднені реабілітаційні технології. БІОБЕЗПЕКА ТА СУЧАСНІ РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
Опубліковано списки зарахованих з 01 вересня 2021 року до магістратури за державним замовленням.
Програма підготовкиСпеціальністьОсвітня програма
Освітньо-наукова122 Комп’ютерні наукиКомп`ютерні технології в біології та медицині
Освітньо-професійна122 Комп’ютерні наукиКомп`ютерні технології в біології та медицині
Освітньо-професійна163 Біомедична інженеріяМедична інженерія
Освітньо-професійна163 Біомедична інженеріяРегенеративна та біофармацевтична інженерія
Освітньо-професійна227 Фізична терапія, ерготерапіяФізична терапія

Опубліковані рейтингові списки вступників, які беруть участь в конкурсному відборі на програми підготовки магістра.

програма підготовки магістраспеціальністьосвітня програма
освітньо-наукова122 Комп’ютерні наукиКомп`ютерні технології в біології та медицині
освітньо-професійна122 Комп’ютерні наукиКомп`ютерні технології в біології та медицині
освітньо-професійна163 Біомедична інженеріяМедична інженерія
освітньо-професійна163 Біомедична інженеріяРегенеративна та біофармацевтична інженерія
освітньо-професійна227 Фізична терапія, ерготерапіяФізична терапія

Опубліковано результати вступного комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра

Спеціальність:122 Комп'ютерні науки

Освітня програма: Комп'ютерні технології в біології та медицині

Опубліковано результати вступного комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра

Спеціальність: 163 Біомедична інженерія

Освітня програма: Регенеративна та біофармацевтична інженерія

Опубліковано результати вступного комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра

Спеціальність:227 Фізична терапія, ерготерапія

Освітня програма: Фізична терапія

Опубліковано результати з вступного комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра (друга сесія)

Спеціальність:163 Біомедична інженерія

Освітня програма: Медична інженерія


та результати з вступного комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра

спеціальність:163 Біомедична інженерія

освітня програма: Регенеративна та біофармацевтична інженерія

Опубліковано результати вступного комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра

Спеціальність:122 Комп’ютерні науки

Освітня програма: Комп`ютерні технології в біології та медицині

Опубліковано результати вступного комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра.

Спеціальність: 163 Біомедична інженерія

Освітня програма: Медична інженерія

Опубліковано результати вступного комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра

Спеціальність: 227 Фізична терапія, ерготерапія
Освітня програма: Фізична терапія

та результати вступного фахового випробування вступників на навчання за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», освітнього ступеня «молодший бакалавр», освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр»

Спеціальність: 227 Фізична терапія, ерготерапія,
Освітня програма: Фізична терапія, ерготерапія.

Шановні вступники до магістратури!

Доводимо до Вашого відома інформацію щодо термінів проведення фахових вступних випробувань. Вибір сесії, на якій складається фахове вступне випробування, ви обираєте самостійно.

Вітаємо!

Нещодавно відбувся відбір в Літню школу BRIGHT International Summer School. Дуже приємно, що з 8 КПІшників, які ввійшли до неї, є 4 наших студентки бакалаврату та магістратури:

 • Птуха Ангеліна – БМ-91
 • Цибулько Василиса – БМ-92
 • Кулявець Вікторія – БМ-01мп
 • Бакальчук Марія – БФ-01мп

Літня школа фінансується з програми ERASMUS KA 226 BRIGHT project, яка була реалізована Європейськими університетами (Poznan University of Technology (Poland), Univ of Nis (Serbia), Univ Juraj Dobrila of Istria (Croatia) and STU Bratsilava (Slovakia)).

Маємо надію, що для студентів Київської політехніки, це буде цікава можливість отримати досвід своїх європейських сусідів та поділитися своїм. Успіхів та незабутніх вражень!!

Опубліковано розподіл додаткових балів до навчального рейтингу за 2 семестр 2020/2021 н.р.
Вітаємо нашого студента Бабенка Віталія Олеговича - лаурета академічної стипендії Президента!

Опубліковано Процедуру реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ вступників до магістратури, які завершили навчання у попередні роки або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти.

З метою поширення інформації про мобільність відділ академічної мобільності організовує онлайн презентації.

Презентації міститимуть інформацію про мобільність у цілому та про актуальні програми для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників.

Для студентів та науково-педагогічних працівників факультету біомедичної інженерії семінар відбудеться 29.04.2021 р. Початок о 16:00

Посилання: Академічна мобільність, https://meet.google.com/jzc-brin-hpi

Пропонуємо ознайомитися з оновленими даними щодо вартості навчання у 2021/2022 навчальному році.

Forbes опублікував перелік 100 кращих факультетів України - до нього увійшли по 10 факультетів в кожному з 10 популярних напрямків.

Серед медичних ЗВО перше місце зайняв факультет біомедичної інженерії КПІ, де навчається приблизно 400 студентів. У його лабораторіях розробляються методи експрес‑діагностики онкологічних захворювань, розповідає декан Віталій Максименко. 10% студентів факультету – іноземці, за середнього для українських вишів показника 3%.

Докладніше.

Опубліковано наказ про призначення предметних комісій для прийому вступних випробувань до аспірантури у 2021 році та розклад вступних випробувань до аспірантури зі спеціальності у 2021 році.

За програмою “Подвійний диплом” і відповідно до Угоди про програму подвійного диплому між Познанським університетом технологій (Poznan University of Technology) та КПІ ім. Ігоря Сікорського 25.03.2021 р. відбувся захист магістерської дисертації Резнікової М.Ю.

Опубліковано оновлені програми вступного та додаткового вступного іспитів на здобуття наукового ступеня доктор філософії.
Опубліковано звіт декана за 2020 рік.
Опубліковано звіт роботи просфспілкової організації ФБМІ за звітний період 2020 року.

Опубліковано програми комплексних фахових вступних випробувань.

Опубліковано програму інженерного тижня KPISchool.
Міністерством освіти і науки України погоджено максимальні обсяги державного замовлення для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти.
Тюльпаны к 8 Марта

On Wednesday, March 3, 2021 at 10:25 there will be an open lecture on the subject "Medical and biological statistics -1" by Professor of the Department of Microelectronics Korolyuk D.V. on the topic "Probabilistic Foundations of Biomedical Statistics" in English for foreign BM-83i students of Faculty of Biomedical Engineering.

Групи БС

Групи БМ (іноземці)

Групи БМ (укр.)

Групи БП

Групи БР

Групи БФ

Опубліковано розподіл додаткових балів.

КПІ вітає вас на Дні відкритих дверей КПІАбітFest!

Переглянути відео.

Деканат ФБМІ щиро вітає всіх студентів зі святом!

Опубліковано Наказ про проведення IX Фестивалю інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2020" 03 — 13 листопада 2020 року.

Опубліковано розклад занять 12.10.2020 - 17.10.2020.

Поздоровляємо призера Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2019/2020 навчального року в галузі "Комп'ютерні науки" Віталія Бабенка!

Підписано ОНП для підготовки третього рівня освіти.

Опубліковано Наказ №7/170 Про вирішення конфліктних ситуацій в КПІ ім. Ігоря Сікорьского.

Опубліковано списки зарахованих з 21 вересня 2020 року на перший курс за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) - на основі повної загальної середньої освіти:

122Комп’ютерні наукиPDF
163Біомедична інженеріяPDF
227Фізична терапія, ерготерапіяPDF

та на основі здобутого ОКР «молодший спеціаліст»:

227Фізична терапія, ерготерапіяPDF

Опубліковано списки зарахованих з 21 вересня 2020 року на перший курс за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти.

122Комп’ютерні наукиPDF
163Біомедична інженеріяPDF
227Фізична терапія, ерготерапіяPDF

Запрошення на XI Міжнародний медичний Форум та IX Міжнародний медичний Конгрес.

Деталі...

Опубліковано відомості про кураторів груп.

Опубліковано списки рекомендованих для зарахування на бюджет:

Опубліковано чергові результати фахових вступних випробувань до магістратури:

Опубліковано результати фахового вступного випробуваня за дипломом молодшого спеціаліста:

Опубліковано результати фахових вступних випробувань до магістратури:

Опубліковано результати фахових вступних випробувань до магістратури.

Опубліковано відомості про формат проведення конференцій.

Нещодавно були підведені підсумки ІІ-го Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Комп'ютерні науки". Студенти кафедри біомедичної кібернетики КПІ, які роком раніше на "відмінно" захистили свої дипломні роботи, вирішили представити їх на даному конкурсі.

Подробиці

Шановні вступники на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»!

У зв’язку з пандемією COVID-19 подання заяв для участі у конкурсі на здобуття освітнього рівня «бакалавр» до КПІ ім. Ігоря Сікорського відбуватиметься виключно електронно.

Шановні колеги!

У зв'язку з тим, що університетом було подано заявку на акредитацію освітньо-наукової програми «Комп'ютерні науки» за третім рівнем вищої освіти, нам необхідно виконати обговорення освітньої програми.

За місяць до затвердження проект ОНП необхідно оприлюднити на сайтах кафедр, факультетів та інших ресурсах. Затвердження буде проходити у вересні.

Фаховий іспит (анатомія, фізіологія), для тих, хто вступає за дипломом молодшого спеціаліста на спеціальність 227 - фізична терапія, ерготерапія - відбудеться 25 серпня;

Початок фахових іспитів - 10:00,
вхід до аудиторій за годину до початку.

Гаряча лінія відбіркової комісії ФБМІ - 050-953-84-03

Опубліковано розклад фахових вступних випробувань у магістратуру 2020 р.

Опубліковано розклад перескладань:

Опубліковано звіт про вебінар “Академічна мобільність у КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанській політехніці”

За результатами засідання стипендіальної комісії ФБМІ від 01.06.2020 р. було затверджено розподіл додаткових балів.

25 травня 2020 року в дистанційному режимі відбулося засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського.

Проректори за напрямами діяльності та керівники головних служб університету відзвітували на засіданні про роботу впродовж попереднього тижня та про плани на найближчі дні.

В Facebook створено профіль ФБМІ.

У зв’язку зі змінами до Закону України «Про вищу освіту» від 18 грудня 2019 року та взявши до уваги епідеміологічну ситуацію, викликану пандемією COVID-19 додаткове вступне випробування при вступі до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році скасовано.

Опубліковано програми випробувань для вступу до магістратури

Опубліковано результати рецензування студентських наукових робіт, які були подані на 2 етап Всеукраїнського конкурсу студентських науково-практичних робіт зі спеціальності 163 Біомедична інженерія.

Стрибни на новий рівень володіння англійською з "Coursera"!

У зв'язку з підготовкою до поступового переходу університетів України на двомовне навчання ми пропонуємо всім студентам та викладачам факультету БМІ під час карантину пройти додаткові онлайн курси англійської мови.

Для реєстрації на рекомендовані курси необхідно

 1. зареєструватись самостійно на сайті www.coursera.org
 2. зайти за наведеним посиланням
 3. натиснути Enroll for Free
 4. вибрати опцію "Full Course, NO Certificate" та
 5. перейти до навчальних матеріалів курсу.

Доступні курси знаходяться за наступними посиланнями та не потребують оплати (без замовлення сертифікату):

Оновлено програми вступних іспитів до аспірантури.

Ознайомтеся, будь-ласка, із вмістом роз'яснювального листа від Департаменту промисловості та розвитку підприємництва та Держпродспоживслужби стосовно запобігання поширенню коронавірусу.

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНЖЕНЕРНІ ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ» відбудеться 19-21 травня 2020 року.

Тематика конференції

 1. Біомедична інженерія.
 2. Біоінженерія і регенеративна медицина.
 3. Біомедична кібернетика.
 4. Фізична терапія, ерготерапія.
 5. Спільні міжнародні та міждисциплінарні проєкти в біомедичній інженерії.

З 8 по 11 лютого 2020 року Професори факультету БМІ Галкін Олександр Юрійович та Худецький Ігор Юліанович із групою магістрів та аспірантів відвідали з офіційним візитом наших партнерів у Польщі: Poznań University of Technology (Познанський технологічний університет) та Adam Mickiewicz University Poznań, де провели ділові зустрічі, виступили із презентаціями та досягли домовленостей про подальшу співпрацю у галузі біомедичної інженерії та регенеративної, трансляційної біоінженерії.

До уваги студентів 4, 5 курсів. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1580 від 17.12.2019 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році» кафедра біобезпеки і здоров'я людини буде проводити I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» з дисципліни «Пропедевтика фізичної терапії», яка відбудеться 19 та 20 лютого 2020 року. Подробиці.
15 лютого 2020 року КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує вступників на День відкритих дверей КПІАбітFest в Науково-технічну бібліотеку ім. Г. І. Денисенка (м.Київ, проспект Перемоги, 37 Л). Подробиці.

Опубліковано список розподілу додаткових балів (зимова сесія 2019—2020).

7 листопада в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться Ярмарок вакансій "be Ahead. Осінь 2019". Захід проходитиме у холі 2-го поверху корпусу №18 з 10:00 до 16:00.

5 листопада в рамках XVII Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» компанія ДП «НАЕК «ЕнергоАТОМ» та партнери запрошують студентів та співробітників університету на просвітницьку та профорієнтаційну програму.

На 31 жовтня о 15.00 в залі засідань Вченої ради заплановано провести інформаційний день програми «ГОРИЗОНТ 2020», присвячений залученню більш широкого кола вчених КПІ до міжнародної проектної діяльності, до конкурсів грантових програм.

21 — 27 ЖОВТНЯ 2019

Опубліковано графік атестацій та екзаменаційної сесії першого семестру 2019/2020

Опубліковано список магістрів ФБМІ на поселення до гуртожитку,
Опубліковано список студентів першого курсу ФБМІ на поселення до гуртожитку,
Опубліковано рейтингові списки вступників, які беруть участь у конкурсному відборі до вступу на МАГІСТРАТУРУ ФБМІ.
Опубліковано розподіл студентів першого курсу по групах.
Опубліковано список студентів 1 курсу ФБМІ за алфавітом на поселення 2018/2019 н.р. БЮДЖЕТ

Опубліковано Списки зарахованих з 01 вересня 2019 на перший курс за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти (PDF):

Опубліковано списки рекомендованих за конкурсом (PDF):

Опубліковано програму вступного випробування з іноземної мови професійного спрямування для вступу на освітні програми підготовки магістрів

Розподіл додаткових балів (літня заліково-екзаменаційна сесія 2018/2019 н.р.).

Перелік

ОГОЛОШЕННЯ

про дату, час та місце проведення виборів ректора в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Голосування відбудеться: 05 червня 2019 року з 9:00 до 15:00 в Центрі культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського (проспект Перемоги 37, м. Київ)

Просимо при собі мати та пред’являти один з зазначених документів:

Опубліковано графік роботи відбіркової комісії на період реєстрації вступників до магістратури та під час прийому документів.

Вітаємо з виходом у світ першого номера фахового, науково-практичного журналу «Біомедична інженерія і технологія».

Цей випуск сформований на матеріалах науково-дослідних робіт магістрів та викладачів  факультету біомедичної інженерії Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Систематичне видання цього журналу має об'єднати та структуризовати потік  передової інформації з наукових шкіл медико-інженерної галузі.

Редакційна колегія наукового журналу «Біомедична інженерія і технологія» запрошує до співпраці і пропонує всім бажаючим студентам, аспірантам, докторантам, здобувачам, молодим фахівцям, викладачам, науковцям та іншим зацікавленим особам опублікувати свої статті.

Якщо стаття має у співавторах керівника-доктора або кандидата наук, експертний висновок не додається.

В журналі публікуються статті англійською та українською  мовами. Рецензування статей у журналі здійснюються БЕЗКОШТОВНО.

Бібліографічний опис всіх статей журналу представлено на сайті: biomedtech.kpi.ua.

Сайт побудовано на платформі Open Journal System (OJS) яка стала стандартом для наукових видань в усьому світі. Це наш черговий крок до входження в наукометричні бази SCOPUS Web та of Science.

Реєструйтеся на сайті, створюйте свій робочий кабінет та слідкуйте за поточним станом журналу.

Після виходу другого номера планується проходження фахової акредитації журналу.

Статті до журналу слід відправляти на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 20 травня 2019 року

Орієнтовні терміни виходу номерів: липень (№2), грудень (№3).

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Центр розвитку кар’єри запрошує відвідати Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2019», який проходитиме 16 травня 2019 року на території університету (адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху), з 10:00 до 16:30. На Ярмарку будуть представлені понад 50 компаній (Національний банк України, ABBYY, Infopulse, ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА», DataGroup, ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "СТУДІЯ 1+1", Procter & Gamble, Dentsu Aegis Network Ukraine, Innoware, lifecell, ТОВ «Костал Україна», Альфа-Банк Україна, SMART business, Genesis, SoftServe, БРСМ, Intetics, ТОВ «Вент-Сервіс», GlobalLogic, ПрАТ «Вентиляційні системи», компанія «ВОЛЯ», ДП «НЕК «Укренерго», DEZEGA, АТ КБ «ПриватБанк» та інші), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

22 травня з 10:00 до 16:30 на 5-му поверсі поліклініки (вул. Янгеля, 16/2) будуть відбуватися прямі таємні вибори делегатів на вибори ректора.

Студенти — невід'ємна частина університету і законодавчо також включені у виборчий процес.

На нашому факультеті є квота делегатів, відповідно до курсів, а саме:

 • 4 делегати від 1-ого курсу (бакалавр)
 • 4 делегати від 2-ого курсу (бакалавр)
 • 3 делегати від 3-ого курсу (бакалавр)
 • 3 делегати від 4-ого курсу (бакалавр)
 • 2 делегати від 1-ого курсу (магістри)
 • Саме вони матимуть право голосу під час виборів.

  Реєстрація делегатів відбувається до 15 травня шляхом заповнення анкети.

  Для отримання бюлетеня 22 травня студентам при собі мати студентський квиток або залікову книжку.

Результати рецензування робіт, які були подані на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 163 Біомедична інженерія

Підсумкова конференція відбудеться 18 квітня 2019 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Детальна інформація буде надіслана учасникам конкурсу додатково.

Шифр роботи

Оцінка рецензента 1

Оцінка рецензента 2

Загальна сума

Рекомендація до виступу

Хітокомпозит

75

100

175

так

EMR, SAR

83

90

173

так

Азот

94

74

168

так

Імплантований біотелеметричний модуль

77

78

155

так

Щитовидна залоза

75

78

153

так

Вібродіагностика атеросклерозу

90

57

147

так

Пітон ХАІ

57

85

142

так

Нанокомпозит

70

70

140

так

Випромінювання

82

58

140

так

Біосигнал

57

80

137

так

Спинний мозок

60

75

135

так

Контроль

90

39

129

так

Магніт

53

60

113

так

Хірургічний шовний матеріал

53

60

113

так

Пил, прилад

55

58

113

так

Стетоскоп

робота знята з конкурсу

У четвер, 21 березня 2019 о 14:15 в ауд. 412 12 корп. КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Акад. Янгеля 9/16) відбудеться лекція-семінар професорів Індійського інституту технологій м. Бхубанешвар, штат Оріша (Indian Institute of Technology Bhubaneswar) Dr. M. Sabarimalai Manikandan та Dr. Barathram Ramkumar

На тему: Impacts of Intelligent Real-time Signal Processing Systems for Empowering IoT and AI Healthcare Monitoring

Ми підготували для Вас інформаційний буклет про наш факультет. В ньому представлена докладна інформація про структуру, освітні програми ФБМІ, науково-дослідницьку діяльність та міжнародні проекти, а також розповідається про умови для навчання.

Майбутні студенти!

Для всіх, хто шукає відповідей на питання:

 • Яку спеціальність обрати?
 • Яку професією я зможу опанувати?
 • Що таке біомедична інженерія?
 • Вони дійсно навчають створенню робо-частин, які іпмлантуються в людське тіло?
 • Я хочу програмувати, чи навчать мене цьому?
 • Чи знайдеться мені місце у Київському політесі, якщо математика не моя сильна сторона?
 • Чи правда що тут навчають медичних спеціальностей?

Або більш рутинні:

До вашої уваги пропонуются оновлені програми вступних випробувань до аспірантури.

Ознайомитися з програмами можна за посиланнями.

Мы подготовили для Вас информационный буклет о нашем факультете. В нём представлена подробная информация о структуре, образовательных программах ФБМИ, научно-исследовательской деятельности и международных проектах, а также рассказывается об условиях для обучения.

Розподіл додаткових балів, які враховуються в рейтинг успішності.

В межах Дня відкритих дверей кафедра біобезпеки та здоров'я людини запрошує відвідати майстер-клас з масажу, який триватиме з 12:00 по 15:00 в 24-му корпусі в кабінеті 110.

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо вас відвідати загальноуніверситетський день відкритих дверей!

В програмі:
09:00

Рєестрація учасників (корп. 6)

09:00 - 11:00

спілкування з представниками факультетів біля стендів,

консультації від Приймальної комісії, підготовчих курсів,

екскурсії до відділу історії авіації і космонавтики Державного політехнічного музею.

11:00 - 11:50

загальні збори у Залі засідань Вченої ради (корп.1)

12:00 - 15:00 День відкритих дверей факультету біомедичної інженерії (вул. Академіка Янгеля, 16/2 4-5 поверхи)

Згідно наказу МОН №2407-л від 06.12.2018р. «Про проведення акредитаційної експертизи» в НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського на кафедрі ББЗЛ почала роботу експертна комісія з первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Фізична терапія зі спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у складі:

 • проф. Мисула Ігор Романович,
 • проф. Полянська Оксана Степанівна.

Комісія ознайомилась з матеріально-технічною базою випускової кафедри, організацією навчального процесу, наукової роботи, документацією.

Комісія продовжує свою роботу відповідно до затвердженого плану.

227 Фізична терапія, ерготерапія

 

Поселення першокурсників відбувається до гуртожитку №11. Адреса гуртожитку – вул. М. Брайчевського (Металістів), 4

 

Приїжджати на поселення згідно графіку!

 

З усіх питань щодо поселення звертатися до завідуючої гуртожитку №11 – (044) 204-90-14 Недашківська Тетяна Дмитрівна

 

Представники військкомату будуть ставити на військовий облік у 31 корпусі.

ВАЖЛИВО!! Ті хлопці, які не знялися з військового обліку в себе в місті, не зможуть стати на військовий облік тут, і доведеться пізніше їхати в рідне місто, зніматись з обліку і самостійно їхати у районний військкомат.

Тож не забувайте знятися з військового обліку!!

 

Не забудьте взяти з собою форму 086/о (якщо вона є) або довідку про проходження флюорографії, копію карти щеплень, військовий квиток або приписне свідоцтво (для хлопців).

Також зробіть копії паспорту (всіх сторінок) та ідентифікаційного коду.

 

Порядок поселення - http://studprofkom.kpi.ua/instruktsiya-z-poselennya/

Положення про оплату - http://studprofkom.kpi.ua/polozhennya-pro-oplatu-u-gurtozhytkah-2017-2018/

 

 

Поселення першокурсників (бюджетники)

 

Поселення першокурсників відбувається до гуртожитку №11. Адреса гуртожитку – вул. М. Брайчевського (Металістів), 4

 

Приїжджати на поселення згідно графіку!

 

З усіх питань щодо поселення звертатися до завідуючої гуртожитку №11 – (044) 204-90-14 Недашківська Тетяна Дмитрівна

 

Представники військкомату будуть ставити на військовий облік у 31 корпусі.

ВАЖЛИВО!! Ті хлопці, які не знялися з військового обліку в себе в місті, не зможуть стати на військовий облік тут, і доведеться пізніше їхати в рідне місто, зніматись з обліку і самостійно їхати у районний військкомат.

Тож не забувайте знятися з військового обліку!!

 

Не забудьте взяти з собою форму 086/о (якщо вона є) або довідку про проходження флюорографії, копію карти щеплень, військовий квиток або приписне свідоцтво (для хлопців).

Також зробіть копії паспорту (всіх сторінок) та ідентифікаційного коду.

 

Порядок поселення - http://studprofkom.kpi.ua/instruktsiya-z-poselennya/

Положення про оплату - http://studprofkom.kpi.ua/polozhennya-pro-oplatu-u-gurtozhytkah-2017-2018/

 

 

Освітньо-наукова програма підготовки

122 Комп'ютерні науки

Освітньо-професійна програма підготовки

122 Комп'ютерні науки

152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

163 Біомедична інженерія

227 Фізична терапія, ерготерапія

Розклад консультацій та вступних випробувань для вступу на освітній рівень "магістр"

Код, назва спеціальності

Назва випробування

Дата проведення випробування

Час початку випробування

Місце проведення випробування

Дата, час і місце проведення консультації

122 Комп'ютерні науки

додаткове

06.08.2018

17.00

ауд. 5-13 Янгеля 16/2

05.08.2018, 10.00, ауд. 5-17  Янгеля 16/2

комплексне фахове

08.08.2018

13.00

ауд. 4-10 Янгеля 16/2

07.08.2018, 11.00, ауд. 4-08 Янгеля 16/2

іноземна мова

09.08.2018

09.00

 

08.08.2018, 16.00

152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

додаткове

06.08.2018

11.00

ауд. 5-13 Янгеля 16/2

04.08.2018, 13.00, ауд. 4-08 Янгеля 16/2

комплексне фахове

07.08.2018

13.00

ауд. 4-10 Янгеля 16/2

04.08.2018, 12.00, ауд. 4-06 Янгеля 16/2

іноземна мова

09.08.2018

09.00

 

08.08.2018, 16.00

163 Біомедична інженерія

додаткове

06.08.2018

15.00

ауд. 5-17 Янгеля 16/2

04.08.2018, 13.00, ауд. 4-08 Янгеля 16/2

комплексне фахове

08.08.2018

11.00

ауд. 4-08 Янгеля 16/2

04.08.2018, 12.00, ауд. 4-06 Янгеля 16/2

іноземна мова

09.08.2018

09.00

 

08.08.2018, 16.00

227 Фізична терапія, ерготерапія

додаткове

06.08.2018

13.00

ауд. 5-15 Янгеля 16/2

05.08.2018, 11.00, ауд. 5-13  Янгеля 16/2

комплексне фахове

07.08.2018

11.00

ауд. 4-08 Янгеля 16/2

05.08.2018, 12.00, ауд. 5-13  Янгеля 16/2

іноземна мова

09.08.2018

09.00

 

08.08.2018, 16.00

Цього року в стінах Київської політехніки вперше в Україні проводився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності "Біомедична інженерія". Підсумкова науково-практична конференція відбулася 25 квітня 2018 p. в залі засідань Адміністративної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Усього на конкурс надійшло 17 наукових робіт від 21 студента-автора та 16 наукових керівників з 9 вищих навчальних закладів України. Біомедична інженерія відносно нова спеціальність в Україні, але це майбутнє медицини нового тисячоліття. Уже зараз медицина все більше залежить від  використання складних технічних систем, комп'ютерної техніки та робототехніки. Біомедична інженерія пов'язана з розробкою й експлуатацією технічних засобів, застосуванням комп'ютерних технологій, обробкою зображень, різними діагностичними і лікувальними пристроями. Тож на конкурсі були представлені роботи різноманітної тематики.

Full text - http://kpi.ua/2015-04-25-fbmi

Марія Гльоза відома на факультеті своїми навчальними, науковими, громадськими та іншими здобутками. Цього року вона закінчує КПІ ім. Ігоря Сікорського. 

Уперше Марія отримала стипендію Президента України у 2016 році. З того часу вона ще більше зацікавилася науковими дослідженнями, тому не дивно, що через два роки знову здобула цю відзнаку.

Hатхненна історія успішної студентки - http://kpi.ua/2018-kp17-1

Результати рецензування робіт ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 163 Біомедична інженерія

№ п/п

Шифр роботи

Оцінка рецензента 1

Оцінка рецензента 2

Рекомендація до виступу

Загальна сума балів за рецензування

$11.                 

Математика та генетика

100

97

+

197

$12.                 

Айтрекінг

100

91

+

191

$13.                 

Кріоконсервація

81

96

+

177

$14.                 

Фазовий портрет

86

90

+

176

$15.                 

SORACH

72

100

+

172

$16.                 

Суспензія клітин

97

73

+

170

$17.                 

Біотехнічна система

96

70

+

166

$18.                 

Нановакцина

84

77

+

161

$19.                 

Корисна їжа

79

75

+

154

$110.             

Енцефалограф

70

82

+

152

$111.             

Muscle T

94

54

+

148

$112.             

Джерело

80

62

+

142

$113.             

Quaerite et invenietis

80

57

+

137

$114.             

Захворювання серця

57

79

+

136

$115.             

Фіксатор

79

50

+

129

$116.             

Аудіометр

55

67

+

122

$117.             

Тканинка

69

52

+

121

$118.             

Стетоскоп

34

85

+

119

Шановні друзі, запрошуємо Вас та Ваших батьків на дні відкритих дверей факультету Біомедичної інженерії

Кафедра БМИ - Кафедра Біомедичної інженерії
Янгеля 16/2, каб. 4-19, 14.00-16.00
24.04
29.05
Кафедра БЗЛ - Кафедра біобезпеки та здоров'я людини
Янгеля 16/2, каб. 5-01, 14.00-16.00
25.04
30.05
Кафедра БМК - Кафедра біомедичної кібернетики
Янгеля 16/2, каб. 4-08, 14.00-16.00
19.04
17.05
14.06

До уваги викладачів! Нагадуємо Вам, що КПІ ім. Ігоря Сікорського є учасником програми Microsoft Imagine Academy (Microsoft IT Academy) - міжнародної програми підтримки викладачів, які ведуть заняття з вивчення і застосування програмних продуктів Microsoft, підготовки ІТ- фахівців у навчальних закладах, і надання доступу до передових ІТ-курсів та сертифікації.

Подробиці за посиланням - http://kpi.ua/node/10959

banner web CIE 705x400

Шановні друзі, запрошуємо Вас та Ваших батьків на дні відкритих дверей факультету Біомедичної інженерії

Кафедра БМИ - Кафедра Біомедичної інженерії
Янгеля 16/2, каб. 4-19, 14.00-16.00
27.03
24.04
29.05
Кафедра БЗЛ - Кафедра біобезпеки та здоров'я людини
Янгеля 16/2, каб. 5-01, 14.00-16.00
28.03
25.04
30.05
Кафедра БМК - Кафедра біомедичної кібернетики
Янгеля 16/2, каб. 4-08, 14.00-16.00
22.03
19.04
17.05
14.06

IMG 20180111 155828

n15143

З 22 листопада по 29 грудня 2017 р. пропонуємо скористатися тестовим доступом до повнотекстового архіву видавництва Institute of Physics Publsihing.

Доступ здійснюється у читальних залах бібліотеки та в мережі КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Institute of Physics Publishing (IOP Publishing) – провідне видавництво наукових досліджень в галузі фізики та суміжних наук, що підтримується Інститутом фізики наукового товариства Великобританії. У доступі понад 90 журналів та 700 000 статей, що охоплюють широкий спектр галузей прикладної фізики, атомної, молекулярної та оптичної фізики, астрономії та астрофізики, хімії, техніки, навколишнього середовища, матеріалознавства, математики, медицини, біології тощо.

Деталі за посиланням - http://kpi.ua/node/15143

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на здобуття премій КПІ ім. Ігоря Сікорського за кращі підручники, навчальні посібники та монографії у 2018 р.
Термін подання документів – до 31 грудня 2017 р.

З переліком документів, що подаються на конкурс, та з умовами розгляду можна ознайомитися в організаційно-аналітичному відділі НДЧ (корп.1, к.138 ) та за посиланням.

Список розподілу додаткових балів - ФБМІ, станом на 26.12.2017

ЗАВАНТАЖИТИ

ПРОГРАМА:

12-00 – урочисті збори Факультету біомедичної інженеріїу 24 корпусі за адресою вул. Верхньоключова, 1/26, вручення студентських квитків

По закінченню – спільне фото першокурсників з адміністрацією факультету та хода першокурсників на площу Знань

15-00 – свято «День першокурсника» на площі Знань

Рейтинговий список студентів 1-го курсу на поселення на 2017 - 2018 н.р. - ЗАВАНТАЖИТИ - Приїжджати на поселення згідно графіку! 

Інструкція з поселення та важлива інформація для першокурсників - ЗАВАНТАЖИТИ

Поселення першокурсників відбувається виключно до гуртожитку №11 (як бюджетників, так і контрактників). Адреса гуртожитку – вул. М. Брайчевського (Металістів), 4

З усіх питань щодо поселення звертатися до завідуючої гуртожитку №11 – (044) 204-90-14 Недашківська Тетяна Дмитрівна

Представники військкомату будуть ставити на військовий облік у 31 корпусі.

ВАЖЛИВО!! Ті хлопці, які не знялися з військового обліку в себе в місті, не зможуть стати на військовий облік тут, і доведеться пізніше їхати в рідне місто, зніматись з обліку і самостійно їхати у районний військкомат. ОБОВ'ЯЗКОВО знятися з військового обліку!!

МАТИ з собою форму 086/о (якщо вона є) або довідку про проходження флюорографії, карту щеплень (на всякий випадок), військовий квиток (для хлопців). Копії паспорту (всіх сторінок) та ідентифікаційного коду.

Порядок поселення - http://telegra.ph/Poryadok-poselennya-studentіv-1-kursu-08-16

Положення про оплату - http://studprofkom.kpi.ua/oplata2017

Шановні першокурсники!

Вітаємо Вас у нашій великій та дружній родині ФБМІ!

Відсьогодні ви – повноправні члени нашої великої і дружної факультетської та університетської родин. На вас чекає цікаве і насичене студентське життя, і лише від ваших прагнень залежить, якими будуть ці роки і чого ви досягнете в майбутньому!

Розклад можна знайти на сайті rozklad.kpi.ua або на стендах факультету (вул. Ак. Янгеля, 16/2, 5 поверх)

Розподіл по групам відповідно до спеціальностей можна переглянути у файлі - ЗАВАНТАЖИТИ

ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧ ІЗ ВАМИ! 

Розклад 2-го етапу вступних випробувань на ОПП магістра доступний за посиланням http://fbmi.kpi.ua/entrant/entrance-to-5th-year-of-studing/rozklad-vstupnikh-viprobuvan

Завантажити у вигляді файлу

Університет надає прекрасну можливість провести канікули та відпустки максимально ефективно й корисно на власних базах відпочинку.

Деталі за посиланнями - http://kpi.ua/board-vacation та http://relax.kpi.ua/

Прийом документів на конкурс до аспірантури для ФБМІ 31.08.2017 р.  з 10.00 до 12.00 та з 14.00 до 17.00 (к.247-1 корп.)

Деталі за посиланням - http://kpi.ua/phd-term

Розклад вступних випробувань на навчання за ОПП магістра на ФБМІ доступний за посиланням

Завантажити Розклад вступних випробувань на навчання за ОПП магістра

Відповідно до наказу МОН України від 06 червня 2017 року № 883-А, експертна комісія здійснила акредитаційну експертизу діяльності Вищого навчального закладу - кафедри біомедичної інженерії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (БМІ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»), у напрямі підготовки освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» за спеціальністю 8.05140201 «Біомедична інженерія» галузі знань 0514 «Біотехнологія».

Текст висновку доступний за посиланням - http://kpi.ua/accreditation-8_05140201

Шановні випускники, викладачі, батьки та студенти, 

запрошуємо Вас 15 липня 2017 о 10:00 на церемонію урочистого випуску та вручення дипломів магістрів, спеціалістів та бакалаврів ФБМІ. Церемонія проходитиме у Залі засідань Вченої Ради 1-го корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського. 

До зустрічі! 

Рейтинг студентів, які вчасно склали сесію (без перездач) у 2-му семестрі 2016/2017 н.р. 

ЗАВАНТАЖИТИ

Шановні студенти ФБМІ!
 
Засідання стипендіальної комісії щодо розподілу додаткових балів відбулося 24 травня 2017 року.
За результатами Ваших документів та поданнів від різних організацій та гуртків (які було подано вчасно - до 23 травня) було складено рейтинг, в який ввійшли лише студенти бюджетної форми навчання.
У разі виявлення неточностей, просимо звертатися до деканату (каб. 5-20) або до заступника декана (каб. 5-18).
 

Шановні колеги, студенти та молоді вчені, 

нові номери Журналу "Біомедична інженерія" доступні для завантаження за посиланням http://fbmi.kpi.ua/science/journal

Journal 4 17 Journal 5 17

Шановні абітурієнти, батьки та друзі, 

запрошуємо Вас на День відкритих дверей ФБМІ, що проходитиме 20 травня 2017 за адресою: вул. Янгеля 16/2 (студентська поліклініка), 5 поверх. Початок о 12:00. 

Телефон для довідок: 204-85-74

ЧЕКАЄМО НА ВАС! 

До уваги студентів! 

відкрито реєстрацію учасників для участі в університетському турі олімпіади KPI Open-2017.

Реєстрація учасників припиняється 19.04.2017 о 12:00.

Подробиці за посиланням - http://kpi.ua/node/14223

Шановні колеги, молоді вчені та студенти, 

Запрошуємо Вас 26 - 27 квітня 2017 р. для участі у ПЕРШІЙ МІЖУНІВЕРСИТЕТСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ БІОМЕДИЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ, що проходитиме на базі

- Національного медичного університету імені О.О. Богомольця 

- Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" 

Програма конференції  ЗАВАНТАЖИТИ

Чекаємо на зустріч із Вами! 

У весняному семестрі 2016-2017 н.р. рубіжний контроль результатів навчання (Атестація) проводитиметься з 24.04.2017 по 29.04.2017

14 березня 2017 року Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця уклали угоду про створення Міжуніверситетського навчально-наукового центру.

Весь текст статті на сайті КПІ імені Ігоря Сікорського - http://kpi.ua/2017-03-14

Шановні абітурієнти, батьки та друзі, 

запрошуємо Вас на День відкритих дверей ФБМІ, що проходитиме 6 квітня 2017 за адресою: вул. Янгеля 16/2 (студентська поліклініка), 5 поверх. Початок о 14:00. 

Телефон для довідок: 204-85-74

ЧЕКАЄМО НА ВАС! 

Шановні абітурієнти, 

Всеукраїнська олімпіада з хімії КПІ ім. Ігоря Сікорського проходитиме у 2 тура: 

з 20.03.2017 по 05.04.2017 - перший тур (заочний)

29.04.2017 - другий тур (очний)

Для участі в заочному турі Олімпіади необхідно до 01.04.2017 р. зареєструватися на сайті ХТФ за посиланням: http://www.xtf.kpi.ua/?q=node/11

Переможцям олімпіади нараховуватимуться додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з хімії!

Умови реєстраці та участі за посиланням - http://kpi.ua/node/14044

Шановні абітурієнти, 

Всеукраїнська олімпіада з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського проходитиме у 2 тура: 

11.03.2017 - перший тур (заочний)

25.03.2017 - другий тур (очний)

Переможцям олімпіади нараховуватимуться додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з математики!

Умови реєстраці та участі за посиланням - http://kpi.ua/node/13940

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на «День відкритих дверей» 25 лютого 2017 року об 11:00. Місце проведення – Велика фізична аудиторія, корп.1 (проспект Перемоги, 37).

Детальна програма заходу за посиланням: http://kpi.ua/node/13918 

Шановні абітурієнти! 

До Вашої уваги оновлено інформацію щодо вступу на Факультет Біомедичної Інженерії на 2017/2018 н.р. Інформація доступна за наступними посиланнями: 

http://fbmi.kpi.ua/entrant/spetsialnosti-ta-spetsializatsiji-2017 - Перелік спеціальностей та спеціалізацій

http://fbmi.kpi.ua/entrant/list-of-certificates - Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО

http://fbmi.kpi.ua/entrant/terms-of-entrance-2017 - Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського

У випадку будь-яких питань, звертайтесь за телефоном 204-85-74. 

Галузь біомедичної інженерії стрімко розвивається та є однією із найбільш перспективних сфер інженерії майбутнього. Біомедична інженерія відкриває нові можливості для кар'єрного зросту та захоплення своєю професією. 

IEEE.tv представила фільм "The Emerging Field of Biomedical Engineering", де наводиться визначення біомедичної інженерії, а також описуються можливості розвитку кар'єри у галузі, приводяться інтерв'ю із фахівцями. 

The Emerging Field of Biomedical Engineering - https://ieeetv.ieee.org/careers/emerging-field-of-biomedical-engineering


Ще цікава інформація про біомедичну інженерію та її значення в системі охорони здоров'я - http://fbmi.kpi.ua/departments/bmi/about-bmi

Шановні колеги та друзі!

Раді запросити Вас до участі у міжнародній науково-практичній конференції «Сучасний стан та перспективи біомедичної інженерії», що проходитиме 26 - 28 квітня 2017 року у м. Києві.
Конференція приурочена 15-річчю з дня заснування Факультету біомедичної інженерії (стара назва – Міжуніверситетський медико-інженерний факультет).

Мета Конференції - Створення єдиного інформаційного простору для міждисциплінарної співпраці в галузі біомедичної інженерії, технології та виробництва медичної техніки і біоматеріалів.

Прийом тез доповідей та статей до 10 березня 2017 року!

Подробиці на сторінці конференції за посиланням!

Чекаємо на зустріч із Вами!

Шановні студенти,

наводимо рейтинг студентів ФБМІ за результатами зимової сесії 2016/2017 н.р.

ЗАВАНТАЖИТИ

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят чудові подарунки отримали майбутні фізичні терапевти, які навчаються на кафедрі біобезпеки та здоров'я людини факультету біомедичної інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського. Певного символізму цим подарункам надає той факт, що отримали вони їх від "Ангелів": гуманітарного проекту Ліги українок Канади "Ангели-хоронителі України". 

Повний текст статті "Різдвяні подарунки від "ангелів" (Газета "Київський політехнік", 2017, №2) доступний за посиланням - http://kpi.ua/1702-2

Шановні співробітники на студенти!

У зв'язку зі складними кліматичними умовами у лютому 2017, початок другого семестру 2016/2017 н.р. переноситься на 13.02.2017 р.*

*За інформацією КПІ ім. Ігоря Сікорського. Подробиці за посиланням http://kpi.ua/node/13770

epma

 

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" став інституційним членом Європейської асоціації  прогностичної, превентивної та персоналізованої медицини EPMA (EUROPEAN ASSOCIATION FOR PREDICTIVE, PREVENTIVE & PERSONALISED MEDICINE) (Брюссель, Бельгія). 

Право на входження до цієї престижної організації здобуте науковцями і викладачами факультету біомедичної інженерії. 

КПІ ім. Ігоря Сікорського є учасником програми Microsoft Imagine Academy (Microsoft IT Academy) - міжнародної програми підтримки викладачів, підготовки ІТ- фахівців у навчальних закладах, і надання доступу до передових ІТ-курсів та сертифікації.

Опис курсів та подробиці за посиланням - http://kpi.ua/node/10959

З листопада 2016 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрито доступ до наукометричної та універсальної реферативної бази даних SCOPUS видавництва Elsevier. Доступ здійснюється в мережі університету.

При виникненні питань звертайтеся на e-mail: m.fedorec[at]library.kpi.ua або в читальний зал НТБ № 9 (4 поверх).

21 листопада 2016 року НТУУ «КПІ» офіційно зареєстровано, як

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

 1. Офіційна повна назва університету – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (англійська мова – National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”).
 1. Офіційна скорочена назва – КПІ ім. Ігоря Сікорського (англійська мова - Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute).
Шановні студенти, колеги та друзі факультету біомедичної інженерії, 
 
вітаємо всіх із наступаючим святом - 1 вересня! Запрошуємо всіх на день першокурсника 31.08.2016. 
 
Програма проведення Дня Першокурсника - 31.08.2016: 
 
12.00 - збір першокурсників в залі 24 корпусу (вул. Верхньоключова, 1/26).
Знайомство з адміністрацією факультету, завідувачами кафедр, кураторами, студентськими лідерами.
Вручення залікових книжок та студентських квитків. 
Загальне фото.
14.00 - хода на Площу знань.
14.30 - розміщення колони на Площі знань
15.00 - 17.00 - Свято "День першокурсника" на Площі знань.
 
ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧ! 

12 серпня 2016 р. о 10-00 на стенді відбіркової комісії ФБМІ (16 корпус, 5 поверх) буде оприлюднено рейтингові списки вступників на навчання за ОПП магістра/спеціаліста за всіма спеціальностями факультету.


12 серпня 2016 р. з 10:00 до 17:00 у приміщенні відбіркової комісії ФБМІ (16 корпус, 5 поверх), згідно рекомендації до зарахування, будуть прийматися оригінали документів про освіту  та відбудеться заповнення вступниками нижньої частини Заяви.


Особи, які в установлений термін (для вступників на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста та ступенем магістра - до 17:00 17.08.2016 -  не подали оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього та інших документів, необхідних для формування особової справи, втрачають право на зарахування на навчання за державним замовленням


Увага! Майбутні студенти, які потребують поселення в гуртожиток на період навчання, мають заповнити відповідну заяву про потребу у гуртожитку.

Розклад вступних випробувань - 2 етап - на навчання за ОПП магістра та спеціаліста на ФБМІ доступний за посиланням 

Підсумки першого етапу вступних випробувань на навчання за ОПП магістра/спеціаліста доступні за посиланням

 

З 11 липня 2016 р. розпочнеться вступ до вищих навчальних закладів України. 

Реєстрація вступників відбуватиметься на сайті: http://ez.osvitavsim.org.ua/

Інструкція щодо роботи системи "Подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів" («Подання заяв в електронній формі») доступна за посиланням 

Увага! 

Розклад вступних випробувань на 5 курс ФБМІ доступний за посиланням 

Шановні абітурієнти, 

зареєструвавшись, Ви стаєте членом інформаційного середовища НТУУ «КПІ». Наші фахівці допоможуть Вам обрати найбільш доцільний шлях Вашого майбутнього, Ви першим дізнаєтесь про новини вступної кампанії, про дні відкритих дверей, спеціальності і спеціалізації обраного Вами факультету. Зможете реально оцінити свої шанси на вступ саме на обраний факультет або інститут НТУУ «КПІ», підтягнути свій рівень знань для подальшого успішного навчання.

Реєстраційна форма доступна за посиланням http://reg.kpi.ua:8180/welcome/

Інформаційний пакет - ФБМІ - ЗАВАНТАЖИТИ

Information Package - Faculty of Biomedical Engineering - DOWNLOAD

Шановні колеги, студенти та молоді вчені,

 

раді запросити Вас для участі в науково-практичній конференції «Вітчизняні інженерні розробки для охорони здоров’я» в рамках VІІ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров'я нації», що проходитиме у два дні - 21 та 22 квітня 2016 року. 

21 квітня - ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-б з 10:00 до 16:00.  Конференція буде проходити у конференц-залі №6, павільйон №3.

22 квітня - Державна установа «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова»  Національної академії медичних наук України (вул. Амосова, 6, конференц-зал)

 

21 квітня вхід у ВЦ "КиївЕкспоПлаза" ЛИШЕ за запрошеннями ЗАВАНТАЖИТИ ЗАПРОШЕННЯ

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ КОНФЕРЕНЦІЇ

ПРОЇЗД:

 

Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» розташований за адресою: вул. Салютна, 2-Б, метро «Нивки»(червона гілка метро).

   На громадському транспорті:

   - Від метро «Нивки» (автобус/тролейбус: 5, 26, 31, 32, 228, 410, 455, 518 до зупинки «вул. Салютна»)

   - Від ж/д вокзалу «Південний» (автобус №465 - до зупинки «вул. Салютна»)

   - З центру Києва (маршрутка №5 від метро «Площа Льва Толстого» та автобус № 228 від метро «Університет» - до зупинки «вул. Салютна»)

 
Державна установа «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної академії медичних наук України» розташована за адресою вул. Амосова, 6.

  На громадському транспорті:

  Від метро "Вокзальна" - маршрутка №198 - до зупинки "Тубінститут" (кінцева).

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА КОНФЕРЕНЦІЇ!

Шановні абітурієнти, 

запрошуємо Вас на дні відкритих дверей ФБМІ, що проходитимуть за адресою: вул. А. Янгеля, 16/2, ауд. 5-13

Дати проведення: 

26.03.2016 о 10:00

23.04.2016 о 14:00

21.05.2016 о 10:00

Телефон для довідок: 204-85-74

Шановні друзі, колеги та науковці, 

факультет біомедичної інженерії запрошує прийняти участь у Науково-практичній конференції «Вітчизняні інженерні розробки для охорони здоров’я», що проходитиме в рамках проведення V Міжнародного медичного конгресу та VIІ міжнародного медичного форуму 19 - 21 квітня 2016 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза».
В рамках науково-практичної конференції буде представлено та розглянуто основні, новітні технології при створенні штучних органів та протезів, інноваційні медико-інженерні проекти та сучасні медичні інженерні розробки.

Прийом матеріалів публікацій - до 25 лютого 2016 року.
Матеріали надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЗАВАНТАЖИТИ Інформаційне повідомлення

Галузь біомедичної інженерії стрімко розвивається та є однією із найбільш перспективних сфер інженерії майбутнього. Біомедична інженерія відкриває нові можливості для кар'єрного зросту та захоплення своєю професією. 

IEEE.tv представила фільм "The Emerging Field of Biomedical Engineering", де наводиться визначення біомедичної інженерії, а також описуються можливості розвитку кар'єри у галузі, приводяться інтерв'ю із фіхівцями. 

The Emerging Field of Biomedical Engineering - https://ieeetv.ieee.org/careers/emerging-field-of-biomedical-engineering


Ще цікава інформація про біомедичну інженерію та її значення в системі охорони здоров'я - http://fbmi.kpi.ua/departments/bmi/about-bmi

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО - http://fbmi.kpi.ua/entrant/list-of-certificates

Шановні абітурієнти, 

Зареєструвавшись, Ви стаєте членом інформаційного середовища НТУУ «КПІ»:

- наші фахівці допоможуть Вам обрати найбільш доцільний шлях Вашого майбутнього,

- Ви першим дізнаєтесь про новини вступної кампанії, про дні відкритих дверей, спеціальності і спеціалізації обраного Вами факультету.

та багато іншого.

http://reg.kpi.ua:8180/welcome/

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» запрошує всіх на  «День відкритих дверей» 20 грудня 2015 року з 10.00 до 15.00.

Місце проведення – Центр культури та мистецтв НТУУ «КПІ» (проспект Перемоги, 37), факультети / інститути НТУУ «КПІ». 

Програма заходу та попередня реєстрація за посиланням http://kpi.ua/node/11640

Чекаємо на Вас, Ваших друзів та батьків!

 

Шановні колеги, студенти, молоді вчені та всі зацікавлені, 

чекаємо Вас 7 та 8 жовтня 2015 р. в НТУУ "КПІ" для участі у першій науково-практичній конференції біомедичних інженерів і технологів України «Сучасний стан та перспективи біомедичної інженерії і медичної промисловості України». 

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ (завантажити)

1-ша атестація: 12.10.2015 - 17.10.2015

2-га атестація: 23.11.2015 - 27.11.2015

28 вересня (понеділок) у 14.15 в Залі Адміністративної Ради НТУУ "КПІ" відбудеться презентація програм навчання та проведення наукових дослідженнь у Німеччині (англійською та німецькою мовами) за рахунок стипендій DAAD (German Academic Exchange Service).

Презентація буде проводитися українською мовою керівницею Інформаційного центру DAAD у Києві пані д-р Гізела Ціммерманн.

Запрошуються студенти, аспіранти, викладачі та молоді вчені на даний захід.

Кількість місць обмежена, тому необхідна попередня реєстрація за посиланням http://mobilnist.kpi.ua/news/232-opportunities-daad-2015.

DAAD 2015 

Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів вищих навчальних закладів за кращі наукові роботи.

За роботи в галузі природничих, технічних і соціогуманітарних наук Президія НАН України щороку (в лютому) присуджує чотирнадцять премій для молодих учених і чотирнадцять премій для студентів вищих навчальних закладів.

Граничний термін подання роботи на конкурс - 15 грудня 2015 р.

Подробиці участі у конкурсі - ЗАВАНТАЖИТИ

Групи БР - 51, БР - 52 - 10.11.2015

Групи БС - 51, БС - 52 - 11.11.2015

Групи БП-51, БМ-51 - 12.11.2015

Початок медогляду о 14:15

Подробиці за посиланням http://kpi.ua/board-medicine

Запрошуємо на першу науково-практичну конференцію біомедичних інженерів і технологів України «Сучасний стан та перспективи біомедичної інженерії і медичної промисловості України»,

що проходитиме 7 - 8 жовтня 2015 року у м. Києві на базі НТУУ "КПІ"

за адресою просп. Перемоги, 37, корпус №1 НТУУ "КПІ", Зала Засідань Вченої Ради.

 

Завантажити програму конференції

Шановні друзі!

Вітаємо Вас зі вступом до НТУУ "КПІ", новим навчальним роком та запрошуємо на свято "День першокурсника - 2015"- 31 серпня 2015 року об 11:30, 24 корпус. 

Програма проведення свята: 

11:30 - збір студентів на трибунах. Видача документів (24 корпус)

12:00 - початок Дня першокурсника, вітальні слова адміністрації

14:00 - загальне фото перед корпусом

14:20 - спільна хода першокурсників на Площу Знань

14:30 - 14:50 - розміщення факультетської колони на площі "Знань"

15:00 - 17:00 - свято "День Першокурсника"

По закінченню свята групи зустрічаються зі своїми студентськими кураторами

Розклад занять на 1 семестр 2015/2016 н.р. доступний за посиланням http://rozklad.kpi.ua/

28 серпня 2015 року (п’ятниця) в Центрі культури та мистецтв університету відбудеться Сесія науково-педагогічних працівників НТУУ "КПІ". Захід розпочнеться о 10 годині.

З приводу питань поселення 1 курсу ФБМІ звертатися до заступника декана з навчально-виховної роботи Маріц Наталії Олександрівни, номер телефону 097 493 9028

З порядком поселення до гуртожитків студмістечка можна ознайомитися за посиланням

Інтегральні рейтингові списки вступників на 5 курс

для навчання за ОПП магістра за спеціальностями

- Біомедична інженерія

- Інформаційні управляючі системи і технології

- Медичні прилади і системи


 

 для навчання за ОПП спеціаліста за спеціальностями

- Інформаційні управляючі системи і технології

- Медичні прилади і системи

- Фізична реабілітація 

Проведення свята "День першокурсника - 2015" заплановано на 31 серпня 2015 року. 

Програма проведення свята (детальну програму буде розміщено після 25.08.2015): 

14:00 - 14:30 - збір першокурсників біля корпусів факультету

14:30 - 14:50 - розміщення факультетської колони на площі "Знань"

15:00 - 17:00 - свято "День Першокурсника"

17:00 - 18:00 - збір першокурсників на факультеті та кафедрах, вручення студентських квитків (* у програмі можливі зміни)

 

Прийом документів на конкурс до аспірантури у 2015 році для ФБМІ призначено на 01 вересня 2015 року з 10.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00 (к.247- 1 корп. - Відділ аспірантури та докторантури НТУУ "КПІ").

Списки зарахованих до НТУУ "КПІ" 

на факультет біомедичної інженерії

на навчання з 1 вересня 2015 року студентами 1 курсу на базі повної загальної середньої освіти за напрямами: 

Здоров'я людини, Комп'ютерні науки, Приладобудування та Біомедична інженерія 

ЗАВАНТАЖИТИ


 

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ - (044) - 454 - 96 - 84

Списки рекомендованих до зарахування

на навчання до НТУУ "КПІ" на факультет біомедичної інженерії

на 1 курс за напрямами:

- Біомедична інженеріязавантажити  

- Комп'ютерні науки / завантажити

- Приладобудуваннязавантажити

- Здоров'я людинизавантажити

 


 

Телефони гарячої лінії ФБМІ - (044)-454-96-84, (063) - 535-38-24

Підсумки першого етапу вступних випробувань на навчання за ОПП магістра/спеціаліста кафедр ББЗЛ, БМІ та БМК доступні за посиланням 

Шановні магістри, 

вітаємо Вас з успішним закінчення НТУУ "КПІ"! Вручення дипломів відбудеться 13 липня 2015 об 11:00 в Залі засідань Вченої ради НТУУ "КПІ" (1 корпус). 

 

Вітаємо кафедру Біомедичної інженерії з успішним проходженням акредитації (Наказ МОН України від 03.07.2015)

Шановні вступники!!!

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” приймає ваші документи навіть вночі — подавайте документи електронно будь-де і будь-коли! 

Переваги електронного вступу:
• економія вашого часу;
• жодних черг та спекотних коридорів;
• жодних витрат на ксерокопії та виготовлення фотокарток;
• можливість подати заяву будь-де і буль-який зручний час.

Якщо у вас виникають будь-які питання — звертайтесь за телефонами гарячої лінії ФБМІ - (044)-454-96-84, (063) - 535-38-24

Скористатись сайтом http://ez.osvitavsim.org.ua/ можна буде з дня початку прийому документів (10.07.2015).

Elektronniy vstup-page-001 1

Шановні вступники на навчання за ОПП магістра/спеціаліста, 

розклад вступних випробувань доступний за посиланням

Шановні абітурієнти, 

запрошуємо Вас, Ваших батьків та друзів на день відкритих дверей факультету біомедичної інженерії 23 травня 2015 р. 

12:00 - Кафедри БМК, БМІ та БЗЛ (напрям: Приладобудування). Адреса: вул. А. Янгеля, 16/2, ауд. 5-13. Контактний тел.: 406-85-74

11:00 - Кафедра БЗЛ (напрям: Здоров'я людини). Адреса: 24 корпус КПІ. Контактний тел.: 406-81-19

 

 

Шановні абітурієнти, запрошуємо Вас, ваших батьків та друзів 25 квітня 2015 р. на день відкритих дверей Факультету біомедичної інженерії! 

Кафедри біомедичної інженерії, біомедичної кібернетики та біобезпеки і здоров'я людини (напрям підготовки: приладобудування) - чекатимуть на Вас о 12:00 за адресою: вул. А. Янгеля, 16/2, ауд. 5-13. Контактний телефон: 406-85-74

Кафедра біобезпеки і здоров'я людини (напрям підготовки: здоров'я людини) - чекатиме на Вас об 11:00 у 24 корпусі НТУУ "КПІ" (Спорткомплекс). Контактний телефон: 406-81-19

ДО ЗУСТРІЧІ! 

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» проводить конкурсний відбір серед студентів 2-х, 3-х курсів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, які бажають проходити військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу.

Умови вступу та перелік документів наведено за посиланням - http://kpi.ua/fdp-vp

Згідно графіку проведення конкурсного відбору у 2015 році зі студентами ВНЗ, конкурсний відбів для студентів ФБМІ призначено на 27 квітня 2015 р. При собі мати: паспорт, приписне свідоцтво, висновок ВЛК, спортивну форму одягу. Подробиці за посиланням - http://kpi.ua/board-vp

У середу, 8 квітня 2015 р. о 12:20 відбудеться науково-освітній семінар семінар:  «Перспективи біомедичної інженерії» (в рамках Програми Темпус). 12 корпус, ауд. 412. Основний доповідач - професор Nicolas Pallikarakis, професор медичної фізики, Університет Патри, Греція.

Запрошуються усі бажаючі! 

Стартовал 4 Международный Конкурс инновационных идей и проектов "Sikorsky Challenge 2015". Условия Конкурса на сайте http://startup.kpi.ua/sc2015

27 квітня о 16:00 в НТУУ "КПІ" відбудеться зустріч із випускницею, що працює зараз у Google, Ірландія. Тема зустрічі "Як зробити кар'єру в ІТ". Запрошуються всі студенти і особливо студентки, буде цікаво і корисно. На зустріч необхідно зареєструватись http://bit.ly/1ODPszU (аудиторію буде повідомлено після реєстрації по ел. пошті)

16.04.2015 з 10:00 - 16:00 в НТУУ "КПІ" проходитиме Ярмарок вакансій.

Адреса заходу: 03056, Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху

Під час Ярмарку студенти зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть можливість відвідати презентації компаній «JTI», «СМАРТ – БІЗНЕС», «Костал», «Cognianse».

Подробиці за посиланнями: http://rabota.kpi.ua/ та http://kpi.ua/node/10262

13 - 17 квітня 2015 р. в НТУУ "КПІ" пройде перший тур Європейських Інженерних Змагань EBEC

  
Реєстрація та подробиці за посиланням http://ebec.org.ua/kyiv/reg

Університетський тур міжнародної олімпіади з програмування KPI-OPEN відбудеться 16 квітня 2015 року. Реєстрація команд вже відкрита. Форма реєстрації знаходиться за адресою 

http://goo.gl/forms/DPR4fU2guf (також доступна реєстрація на сайті http://kpi-open.kpi.ua/)

Подробиці - http://kpi.ua/node/10213

Збори трудового колективу факультету відбудуться 19 березня о 16.00 в 402-24.

Порядок денний:

1. Звіт декана проф. Максименка В.Б. за період з лютого 2014 року по березень 2015 року.

2. Результати виконання колективного договору між адміністрацією факультету та профспілковими бюро факультету.

Шановні абітурієнти!

Ми раді запросити Вас та Ваших батьків на дні відкритих дверей факультету біомедичної інженерії, що відбудуться 28.03.2015, 25.04.2015 та 23.05.2015 р. Час та місце проведення дивіться у розділі "Календар абітурієнта". 

Контактний телефон - 406-85-74

 

З 24.02.2015, кожного вівторка, о 16:10 розпочинає свою роботу студентський гурток "Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу". 

1-й курс: ауд. 413, 7 корпус

старші курси: ауд. 432, 7 корпус

Метою гуртка є підготовка обдарованої молоді до Всеукраїнських та міжнародних студентських математичних змагань. 

Подробиці за посиланням http://matan.kpi.ua/uk/

 

План проведення наукових та науково-технічних заходів НТУУ "КПІ" на 2015 рік доступний за посиланням http://kpi.ua/seminar

Ректорський контроль проходитиме 11.03.2015 р. (середа) з 14:15 по 16:45. Аудиторії №1, 2, 3, 4, корпус 20. 

 

- Перша атестація 23.03. - 28.03.2015
- Друга атестація 11.05. - 16.05.2015

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви знайде інформацію щодо умов вступу у 2015 році, переліку сертифікатів, інформацію щодо наших напрямів підготовки та спеціальностей, а також дати проведення днів відкритих дверей! 

Звертаємо Вашу увагу, що у 2015 р. було внесено зміни до переліку сертифікатів для вступу за напрямом підготовки "Біомедична інженерія".

Ми будемо раді відповісти на всі Ваши питання та чекатимемо на днях відкритих дверей! 

Читайте відгуки наших випускників за посиланням

IMF15 728x90 kongr ua akt

 

Перейти на сайт Форуму та Конгресу

28 - 29 травня 2015 року у місті Києві, у стінах провідного вітчизняного вищого навчального закладу Київський національний університет імені Тараса Шевченка відбудеться міжнародна конференція “Реформа вищої освіти в Україні: критичні питання у сфері законодавчих та інституційних трансформацій”. Усі охочі взяти участь у конференції мають подати розгорнутий абстракт виступу (не більше 500 слів, англійською чи українською мовами) до 1 березня 2015 року та зареєструватися на захід до 1 квітня 2015 року. Подробиці за посиланням - http://www.edu-trends.info/higher-edu-ukraine-conference

8 - 9 листопада 2014 р. відбудуться Дні науки, які організовані Координаційним центром молодих науковців (http://naukovamolod.org.ua/).
Програма оновлюється на сайті http://dni-nauky.in.ua/#program
Запрошуються всі бажаючі! 

Наукометрична платформа Scopus оприлюднила рейтинг цитування наукових публікацій ВНЗ України. Подробиці читайте за посиланням

Запрошуємо взяти участь в Ярмарку професій "КПІ запрошує до співпраці", що відбудеться 30 жовтня 2014 р. о 10:00 в залі Вченої Ради НТУУ «КПІ» (1 корпус).

Головною метою проведення даного заходу є впровадження нових форм співпраці НТУУ "КПІ" з підприємствами та організаціями на довгострокову перспективу за умов інтеграції України до Європейського економічного та освітнього простору.

14 - 16 жовтня 2014 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» проходитиме V Ювілейний Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині – здоров’я нації». В  рамках Форуму 16 жовтня 2014 з 10:00 - 16:00 пройде науково-практична конференція "Актуальні проблеми та перспективи біомедичної інженерії" (Павільйон №3, конфереренц-зала №6). 

Реєстрація  Програма конференції

IMF14-Kongr 250x58 ua

Прийом документів на конкурс до аспірантури у 2014 році для навчання на ФБМІ заплановано на 2.09.2014 з 9:00 до 13:00 та з 14:00 до 17:00. 

Інформація щодо умов прийому та переліку документів доступна на сайті відділу аспірантури та докторантури НТУУ "КПІ"

Розклад занять та розклад для викладачів доступні за посиланням 

Увага! Шановні співробітники ФБМІ, зверніть, будь-ласка, увагу на зміну дати та часу проведення наступних заходів:

У четвер, 28 серпня, о 10:00 у Палаці культури КПІ відбудеться сесія професорсько-викладацького складу.

О 15:00 в 24 корпусі ауд. 402, 406, 410 пройде розширене засідання Вченої ради ФБМІ.
Після закінчення Вченої ради - засідання кафедр.

Присутність співробітників на всіх цих заходах обов'язкова!!!

Вітаємо Вас з початком нового навчального року!

Вітаємо студентів 5 курсу! 

Рейтингові списки вступників на магістра та спеціаліста можна завантажити за посиланнями: список магістрів | список спеціалістів

 

Для організованого поселення студенту 1-го курсу пропонується прибути в день, вказаний у виклику на поселення (для ФБМІ це числа з 26.08.2014 по 29.08.2014). Всім студентам-першокурсникам мають прийти листи-запрошення на поселення (якщо не прийде - потрібно телефонувати у приймальну комісію ФБМІ за телефоном (063) 535-38-24). 

Рейтинговий список на поселення можна завантажити за посиланням

Поселення до гуртожитків КПІ відбуватиметься з 25 серпня по 24 вересня. 25 серпня - робочий день для поселення, 30 - 31 серпня поселення не буде - вихідні. Усі подробиці та списки на поселення розміщено на сайті Профкому студентів НТУУ "КПІ".

Розпорядження ректора №5-92 від 14.08.2014 читайте на нашому сайті в розділі "Графік навчального процесу".

29 серпня 2014 року на площі Знань відбудеться святкування Дня Першокурсника. Початок свята о 14:00. Програма свята за посиланням.

Факультет біомедичної інженерії щиро вітає нових студентів та бажає їм творчих здобутків і щасливих студентських років! Ми чекаємо на зустріч із Вами!!! 

Списки зарахованих студентів 1 курс денної форми навчання 

Прийом документів проходитиме з 23.07 по 13.08.2014, згідно графіків роботи відбіркових комісій факультетів та інститутів.

Положення про прийом на навчання за ОПП підготовки спеціаліста та магістра дивіться за посиланням.

Відбіркова комісія фікультету біомедичної інженерії розташована у 16 корпусі, 5 поверх, кімната 157-2. 

Контактні телефони: (044) 454-96-84, (063) 535-38-24 

Чекаємо на Вас! 

Шановні абітурієнти, з 11 липня 2014 розпочато прийом документів та заяв для вступу в НТУУ "КПІ"!

Відбіркова комісія фікультету біомедичної інженерії розташована на 5 поверсі, кімната 157-2, 16 корпус. 

Контактні телефони: (044) 454-96-84, (063) 535-38-24 

Зупинки громадського транспорту:

1) Трамвай №1 та №3 - Зупинка "Вулиця Польова" 

2) Станція метро "Політехнічний інститут"

Схеми розміщення автостоянок, корпусів та під'їзду до Університету доступні за посиланням

Чекаємо на Вас!

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-55 | 19.05.14 | Про встановлення розміру вартості навчання українських студентів у 2014-2015 н.р.

Відповідно до ст.64 Закону України «Про вищу освіту» та враховуючи фактичний попит на фахівців за окремими спеціальностями, встановити розмір вартості навчання українських студентів , які будуть зараховані ( в тому числі переведені з інших навчальних закладів, з інших спеціальностей та поновленні на навчання) на контрактній основі у 2014/2015 навчальному році, окремо за освітньо-кваліфікаційними рівнями, напрямами підготовки, галузями знань та формами навчання (додаток №1).

Ректор М.З.Згуровський

 

Дев`яту відкриту міжнародну студентську олімпіаду з програмування імені С. О. Лебедєва – В. М. Глушкова “КРІ-ОPEN” буде проведено з 30 червня по 05 липня 2014 року. Реєстрація учасників та інші організайійні питання дивіться на сайті Олімпіади: http://kpi-open.org/

 

Шановні вступники на 5 курс ФБМІ, просимо Вас ознайомитися із розкладом вступних випробувань за посиланням та преліком документів, що подаються до атестаційної комісії ФБМІ за посиланням.

 

Зустріч з представниками південнокорейської компанії «МЕДОНІКА» (провідний виробник медичного обладнання) передбачає:

Лекцію для студентів з метою ознайомлення їх із південнокорейським досвідом розроблення та виробництва сучасного медичного обладнання, а також зустріч із викладачами і вченими-дослідниками для обговорення можливостей співпраці у спільному розвитку медичного приладобудування.

Час проведення заходів

Лекція: 14.05.2014 р. о 14:00 - зала засідань адмінради НТУУ "КПІ", 6 корпус

Зустріч: 15.05.2014 р. o 13:30 - кімн. 155, 1 корпус

До уваги студентів! Компанія CISCO запрошує Вас продемонструвати знання в галузі IT-технологій та отримати шанс виграти бекоштовне навчання на курсах з технологій CISCO або ваучер на здачу сертифікаційного іспиту! 

Не пропустіть свій шанс. Подробиці за посиланням

Шановні викладачі, студенти та аспіранти! 

НТУУ "КПІ" став учасником Програми Microsoft IT Academy. Запрошуємо Вас прийняти участь в он-лайн курсах в рамках Програми. 

Подання заявки на участь до 19.05.2014 р. Подробиці за посиланням

Зустріч з представниками південнокорейської компанії «МЕДОНІКА» (провідний виробник медичного обладнання) передбачає:

Лекцію для студентів з метою ознайомлення їх із південнокорейським досвідом розроблення та виробництва сучасного медичного обладнання, а також зустріч із викладачами і вченими-дослідниками для обговорення можливостей співпраці у спільному розвитку медичного приладобудування.

Час проведення заходів

Лекція: 14.05.2014 р. о 14:15 (місце проведення буде уточнено).

Зустріч: 15.05.2014 р. o 14:00 в залі засідань адмінради (корп. 6).

Шановні вступники на напрям підготовки "Здоров'я людини", завдання на творчий конкурс знаходиться за посиланням

Віповідно до статей 57, 67 Кодексу законів про працю України та з метою створення сприятливих умов для відпочинку студентів, аспірантів, докторантів, працівників НТУУ "КПІ":

1. Оголошуються неробочими днями: для студентів, аспірантів, докторантів та працівників, які працюють за п'ятиденним робочим тижнем: 1 - 4 травня та 9 - 11 травня 2014 року.

2. Оголошуються робочими днями: для студентів, аспірантів, докторантів та працівників, хто працює за п'ятиденним робочим тижнем: 5 - 8 травня 2014 р.

3. Заняття, заплановані на: 3 травня відпрацювати протягом квітня 2014р.; на 10 травня відпрацювати протягом травня 2014р.;

Шановні студенти, аспіранти та викладачі, 

з 15 - 19 вересня 2014 у м. Одеса проходитиме школа-семінар з Біомедичної інженерії. Кінцевий термін реєстрації - 15 травня 2014 року. 

Подробиці за посиланням 

Шановні абітурієнти, запрошуємо Вас на день відкритих дверей 26 квітня. Деталі за посиланням

Шановні колеги, до Вашої уваги пропонуємо статтю "Український індекс наукового цитування", автор Денис Соловяненко, газета "Київський Політехнік", №14, 2014 р.

Шановні викладачі та студенти

23 квітня 2014 року в 4 залі наукової бібліотеки НТУУ "КПІ" відбудеться науково-практична конференція студентів ФБМІ "Сучасний стан української мови та особливості її функціонування".

Запрошуються всі бажаючі.

Оргкомітет (ст. викладач Маковецька-Гудзь Ю.А.)

Шановні колеги, аспіранти, студенти! 

Маєте ідею для start-up? Тоді Конкурс інноваційних проектів Sikorsky Challenge саме для Вас! Подача проектів на сайті конкурсу триватиме з 15.04.2014 по 20.08.2014. Усі подробиці на сайті за посиланням

Конкурс охоплює такі теми:

 • інновації в цифровій економіці
 • нові технології у сфері інформаційні комп'ютерні технології
 • електронний  бізнес, електронна комерція, електронні послуги

Кінцевий термін подачі заявки на участь - 25 травня 2014 р. 

Деталі за посиланням

Шановні колеги, студенти та співробітники, 

запрошуємо Вас 15 квітня на конференцію "АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ БІОМЕДИЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ", що проходитиме на базі Національного Інституту Серцево-Судинної Хірургії ім. М. Амосова. Подробиці за посиланням

 

З 1 квітня до 30 червня 2014 року в НТУУ "КПІ" відкрито тестовий доступ до наукометричної бази даних Web of Science від компанії Thomson ReutersДоступ: webofknowledge.com.

Доступ відкрито у читальному залі №9, 4 поверх НТБ ім. Г.І. Денисенка НТУУ "КПІ". 

Деталі за посиланням

 

За результатами 2013 року факультет біомедичної інженерії визнано лідером з академічної мобільності в НТУУ "КПІ"! 

Наші студенти, аспіранти, викладачі виїжджали на навчання, стажування, спортивні змагання, на наукові конференції та семінари у понад 16 країн світу! Загальна кількість виїздів - 87 осіб! Минулого року ми навчались, стажувались, змагались та представляли свої досягнення на науковій та спортивній нивах у Німеччині, Нідерландах, Чехії, Франції, Польщі, Іспанії, Кореї, Португалії, Норвегії, Литві, В'єтнамі, Грузії, Румунії, Словаччини та Колумбії. 

Наші студенти у 2013/2014 навч. році виїхали на навчання до Португалії, Нідерландів, Кореї та Норвегії. 

Наші аспіранти навчаються за програмою подвійної аспірантури з факультетом біомедичної інженерії Політехніки м. Прага, Чехія. 

 

Наприкінці березня в НТУУ «КПІ» відбувся локальний етап Європейських інженерних змагань EBEC (European BEST Engineering competitions).

Перше місце у категорії Team Design посіла команда з 4 студентів НТУУ "КПІ", учасниками якої є 2 студенти нашого факультету групи ІМ-02 4 курсу Підойма Віталій та Шилов Микита та 2 студенти 5 курсу ММІ. 

Подробиці за посиланням

Нашими студентами в рамках змагань було розроблено робота, управління яким реалізовано в системі NI LabVIEW. 

Вітаємо переможців! 

 

 

Відкрито сайт міжкафедральної лабораторії функціональних резервів організму людини сайт

Шановні колеги, студенти та співробітники, 

Всеукраїнська конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ БІОМЕДИЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ» відбудеться 15 квітня 2014 р. на базі Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова. Програма конференція доступна за посиланням

Доповіді, що не увійшли до програми конференції перенесені для представлення на жовтень 2014 року в рамках Всеукраїнського Конгресу з Біомедичної Інженерії. Після завершення незалежного рецензування усі надіслані тези доповідей з позитивною рецензією буде опубліковано у збірнику, про що авторів буде повідомлено додатково. 

Дякуємо за Вашу участь та інтерес до нашого заходу і чекаємо Вас 15 квітня 2014! Всі деталі щодо конференції Ви можете знайти на нашій сторінці 

Біомедичні інженери і технологи - об'єднуємось! 

Факультет біомедичної інженерії запрошує абітурієнтів та їх батьків на День відкритих дверей 26 березня о 12:00 за адресою: вул. А. Янгеля, 16/2, ауд. 5-13. 

На передодні жіночого свята 8 березня хочется відзначити вчених-жінок нашого факультету та побажати їм натхнення та нових перемог! Читайте статтю у святковому номері газети "Київський Політехнік" від 6.03.2014 про асистента кафедри БМК Матвійчук Анну Олегівну

24 лютого 2014 р. о 15:00, 24 корпус, аудиторія 402

Відбудуться загальні збори співроітників ФБМІ по виконанню колективного договору за 2013 рік. 

Запрошуються всі співробітники факультету. 

1. Обучение программированию и тестированию ПО - КОМПАНИЯ EPAM. Прием анкет до 28 февраля 2014! Не успутите свой шанс! Подробности на сайте компании

2. Вакансія від ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС. Контактний телефон: 284-71-08 - начальний відділу кадрів Труфанова Марія Миколаївна

3. Клініка ОХМАДИТ запрошує на роботу. Контактний телефон: 067 - 831 - 46 - 55 - Брискін Володимир Васильович

4. Фирма «TALENTRECRUITMENTSCHOOL»  предлагает стажировку для студентов. Контактный телефон: 594 - 81 - 78 - Анна Песцова, Татьяна Величенко

5. Фирма «КАСКАД»  имеет вакансии для выпускников. Контактный телефон: 594 - 22 - 66, 594 - 22 - 55, (067)448 - 88 - 90 - Кобзев Антон Владимирович

6. Вакансия для выпускников: Компания импортер медицинского оборудования ищет сотрудника на позицию сервисного инженера по медицинскому оборудованию. Обязательное требование – знание английского языка. Возможна занятость на неполный рабочий день. Контактный телефон: 377 - 52 - 87, 063 - 710 - 11 - 42 - Марьяна. Подробности о компании, а также здесь

  

УВАГА! Змінено перелік сертифікатів на напрям підготовки бакалаврів з "Біомедичної інженерії". Детелі за посиланням

Шановні колеги, аспіранти та студенти! 

Кінцевий термін подачі тез доповідей для участі на Ювілейному Всеукраїнському Конгресі з біомедичної інженерії "Актуальні проблеми та перспективи БМІ", що проходитиме з 15 - 17 квітня 2014 року, продовжено до 14 лютого 2014! 
 
Деталі участі та реєстрація на конференцію доступні за посиланням сторінка Конгресу
 
Чекаємо на Ваші доповіді! 

Шановні колеги, студенти та друзі! 

Щиро вітаємо усіх з новорічними святами!

Бажаємо, щоб 2014 рік приніс ще більше натхнення, любові та наснаги для нових перемог на науковій та навчальній нивах! 

Бажаємо цімного здоров'я і щоб збувалися усі мрії! 

25 грудня відбудеться апробація дисертаційної роботи аспірантки кафедри БМІ Пунщикової О.О. на тему "Локалізація шлуночкової ектопії на основі багатоканального картування потенціалів поверхні тіла" за спеціальністю 05.11.17 "Біологічні та медичні прилади і системи". 
 
Науковий керівник: декан ФБМІ, проф., д.мед.н. В.Б.Максименко.
 
Місце проведення: 12 корпус, ауд. 412. Початок о 16:00. 
 

Запрошуємо Вас взяти участь в ЮВІЛЕЙНОМУ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНГРЕСІ З БІОМЕДИЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ БІОМЕДИЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ», що відбудеться в м. Києві 15-17 квітня 2014 року в рамках проведення «Міжнародного медичного форуму» у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» та в НТУУ "КПІ".

Amosov6 грудня 2013 року виповнюється 100 років зі дня народження Миколи Михайловича Амосова, видатного вченого і геніального хірурга, основоположника серцевої хірургії, медичної та біологічної кібернетики в Україні, письменника і громадського діяча.
Ювілей відзначатиметься на державному рівні під егідою ЮНЕСКО.
2013 рік оголошено роком М.М. Амосова у галузі медицини.

УВАГА! ЗМІНЕНО НАЗВУ ФАКУЛЬТЕТУ та двох кафедр!

Відповідно до рішення Вченої ради НТУУ "КПІ" від 01 липня 2013 року, протокол № 8, змінюється назва міжуніверситетського медико-інженерного факультету на факультет біомедичної інженерії (ФБМІ).
Змінюються назви кафедр:
- кафедри медичної кібернетики та телемедицини на кафедру біомедичної кібернетики;
– кафедри лікувально-діагностичних комплексів на кафедру біобезпеки і відновної біоінженерії.

Новий веб-сайт

Факультет біомедичної інженерії (до липня 2013 р. - міжуніверситетський медико-інженерний факультет) радий вітати всіх на новому сайті – www.fbmi.kpi.ua

Сайт за адресою www.mmif.kpi.ua більше не підтримується, але інформація на ньому залишатиметься доступною до 31.12.2014 р.

Наверх