Цього року в стінах Київської політехніки вперше в Україні проводився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності "Біомедична інженерія". Підсумкова науково-практична конференція відбулася 25 квітня 2018 p. в залі засідань Адміністративної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Усього на конкурс надійшло 17 наукових робіт від 21 студента-автора та 16 наукових керівників з 9 вищих навчальних закладів України. Біомедична інженерія відносно нова спеціальність в Україні, але це майбутнє медицини нового тисячоліття. Уже зараз медицина все більше залежить від  використання складних технічних систем, комп'ютерної техніки та робототехніки. Біомедична інженерія пов'язана з розробкою й експлуатацією технічних засобів, застосуванням комп'ютерних технологій, обробкою зображень, різними діагностичними і лікувальними пристроями. Тож на конкурсі були представлені роботи різноманітної тематики.

Full text - http://kpi.ua/2015-04-25-fbmi