21 — 27 ЖОВТНЯ 2019

ІНДИВІДУАЛЬНІ ТРЕНІНГИ З РОЗМІЩЕННЯ МАТЕРІАЛІВ В ELAKPI

Бібліотека КПІ запрошує науковців, викладачів, аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського на індивідуальні тренінги з розміщення матеріалів в інституційному репозитарії КПІ ім. Ігоря Сікорського (ELAKPI).

Ми багато говоримо про сучасні освітні парадигми, підвищення якості освіти, про перехід до відкритої системи обміну знаннями, про навчання протягом життя. Ми говоримо про це дуже гарно і натхненно, а тим часом на практиці — не всі дослідники відкривають доступ до своїх напрацювань, забувають ділитися результатами досліджень, ідеями, науковими даними.

Запрошуємо і поговорити, і спробувати на практиці докласти невеликих зусиль для формування великої, якісної електронної колекції університету. Зробіть доступ до знань вільним! Зареєструйтеся на індивідуальний тренінг, обравши зручний для Вас час і приходьте.

Форма реєстрації

23 ЖОВТНЯ 2019

CHICAGO STYLE — МІЖНАРОДНИЙ СТИЛЬ ЦИТУВАННЯ ТА ПОСИЛАННЯ В НАУКОВИХ РОБОТАХ

Бібліотека КПІ запрошує науковців, викладачів, аспірантів, студентів, бібліотекарів та усіх охочих відвідати науково–практичний семінар «Chicago style — міжнародний стиль цитування та посилання в наукових роботах», що відбудеться 23 жовтня 2019 р. о 15:00.

Цільова аудиторія: науковці, викладачі, аспіранти, студенти, бібліотекарі.

Ключові аспекти:

• Чикаго стиль (Chicago style): автор–дата як один з поширених міжнародних стандартів в галузі фізичних, природничих та суспільних наук
  • Чикаго стиль: виноски та бібліографія як один з поширених міжнародних стандартів з гуманітарних наук (мистецтво, література, філософія, релігія тощо)
  • особливості оформлення посилань у тексті роботи
  • упорядкування списку використаних джерел

Доповідач: Ніжинська Тетяна, консультант Центру інформаційної підтримки освіти та досліджень НТБ

Форма реєстрації

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ:

Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка, Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень (4 пов., зал 4.4).