Майбутні студенти!

Для всіх, хто шукає відповідей на питання:

• Яку спеціальність обрати?
  • Яку професією я зможу опанувати?
  • Що таке біомедична інженерія?
  • Вони дійсно навчають створенню робо-частин, які іпмлантуються в людське тіло?
  • Я хочу програмувати, чи навчать мене цьому?
  • Чи знайдеться мені місце у Київському політесі, якщо математика не моя сильна сторона?
  • Чи правда що тут навчають медичних спеціальностей?

Або більш рутинні:

• Які ЗНО здавати?
  • Чи потрібні мені підготовчі курси?
  • Які документи мені потрібно для вступу, де їх шукати і коли та куди приносити?
  • Де я буду жити (для іногородніх) і скільки це коштує?

16.02.19 р. факультет біомедичної інженерії відчиняє свої двері та готується відповісти на питання будь-якого рівня складності.

Кафедра біомедичної інженерії, зустріне вас по вул. Янгеля 16/2, 5 поверх. Як спроектувати нано-руку, штучне сердце або апарат МРТ може й не пояснять за декілька годин, але точно підкажуть в якому напрямку рухатись, аби підкорити цей "Еверест".

Представника кафедри біобезпеки і здоров'я людини можна буде знайти в аудиторії 5-01 (вул. Янгеля 16/2, 5 поверх). Що це за спеціалізація, як це працює - розповімо, а для найвибагливіших обіцяємо майстер-клас одного з методів фізичної терапїї.

Кафедра біомедичної кібернетики (вул. Янгеля, 16/2, 5 поверх) чекає на вас, щоб поділитіся інформацією, що таке біомедична інформатика, та азами того, як писати програми до нанотехнологічніх пристроїв.

З нетерпінням чекаємо на вас!

ФБМІ - політехніка з душею!

Також запрошуємо вас відвідати загальноуніверситетський день відкритих дверей!

В програмі:

Рєестрація учасників (корп. 6)

09:00 - 11:00

спілкування з представниками факультетів біля стендів,

консультації від Приймальної комісії, підготовчих курсів,

екскурсії до відділу історії авіації і космонавтики Державного політехнічного музею.

11:00 - 11:50

загальні збори у Залі засідань Вченої ради (корп.1)

12:00 - 15:00 День відкритих дверей факультету біомедичної інженерії (вул. Академіка Янгеля, 16/2 4-5 поверхи)