12 серпня 2016 р. о 10-00 на стенді відбіркової комісії ФБМІ (16 корпус, 5 поверх) буде оприлюднено рейтингові списки вступників на навчання за ОПП магістра/спеціаліста за всіма спеціальностями факультету.

12 серпня 2016 р. з 10:00 до 17:00 у приміщенні відбіркової комісії ФБМІ (16 корпус, 5 поверх), згідно рекомендації до зарахування, будуть прийматися оригінали документів про освіту  та відбудеться заповнення вступниками нижньої частини Заяви.

Особи, які в установлений термін (для вступників на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста та ступенем магістра - до 17:00 17.08.2016 -  не подали оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього та інших документів, необхідних для формування особової справи, втрачають право на зарахування на навчання за державним замовленням

Увага! Майбутні студенти, які потребують поселення в гуртожиток на період навчання, мають заповнити відповідну заяву про потребу у гуртожитку.