Міжнародна науково-практична конференція

26 – 28 квітня 2017 року

Київ, Україна

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ КОНФЕРЕНЦІЇ

Матеріали конференції доступні для завантаження на сторінці журналу "Біомедична інженерія"

З 1 лютого 2017 року відкрита безкоштовна реєстрація учасників за посиланням: https://goo.gl/forms/gPGYE0DChbNcAmYT2

ПРИЙОМ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ ТА СТАТЕЙ

ТРИВАТИМЕ ДО 10 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ!

ЗАВАНТАЖИТИ Перше Інформаційне Повідомлення

Конференція приурочена 15-річчю з дня заснування Факультету біомедичної інженерії (стара назва – Міжуніверситетський медико-інженерний факультет)

Мета Конференції

Створення єдиного інформаційного простору для міждисциплінарної співпраці в галузі біомедичної інженерії, технології та виробництва медичної техніки і біоматеріалів.

Голова науково-організаційного комітету                              Керівник секретаріату конференції

проф., д.мед.н. В.Б. Максименко                                               О.К. Білошицька

тел. (044) 204-85-74                                                                       тел. (044) 204-96-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                                                         Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                                                                      Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Під час Конференції, Ви зможете презентувати свої розробки перед широким загалом професіоналів, увійти у робочі групи для реалізації інноваційних проектів з розробки, виробництва і впровадження медичної техніки, біоматеріалів та пов’язаних з ними технологій охорони здоров’я.

Робочі групи будуть діяти на постійній основі за напрямками:

1.  Підготовки нормативних і законодавчих актів для реформування та розвитку галузі;

2. Організації та виконання спільних проектів з розробки та виробництва імпортозамінюючої техніки і біоматеріалів, та їх впровадження в практику охорони здоров’я;

3. Підготовки державних програм і міжнародних інвестиційних проектів за пріоритетними напрямки біомедичної інженерії і технології.

Тематики конференції

1.            Історія та перспективи біомедичної інженерії.

2.            Біоінформатика та інформаційні технології в медицині.

3.            Моделювання фізіологічних систем.

4.            Клінічна інженерія.

5.            Медична фізика.

6.            Біотехнології для охорони здоров’я.

7.            Біо- та наноматеріали для медицини.

8.            Засоби індивідуального захисту військових.

9.            Біомедична інженерія в аудіології, офтальмології, стоматології.

10.       Реабілітаційна інженерія та протезування.

11.       Біомеханіка та інженерія спорту.

12.       БіоМЕМС.

13.       Отримання і обробка біосигналів і зображень.

14.       Експертиза та сертифікація медичної техніки ібіоматеріалів.

15.       Взаємодія науково-навчальних закладів із виробниками.

16.       Інструментарій, сенсори і клінічна метрологія.

17.       Інженерія нервової системи.

18.       Робототехніка в хірургії.

19.       Презентація періодичних видань галузі.

Структура Конференції:

Наукова програма буде включатилекції з ключових тем, доповіді на пленарних та секційних засіданнях, дискусії вробочих групах та за круглим столом, семінари та стендові доповіді.

Матеріали конференції будуть опубліковані в електронному виданні - журналі «Біомедична інженерія» та National Journal of Biomedical Engineering”.

З 1 лютого 2017 року відкрита безкоштовна реєстрація учасників за посиланням: https://goo.gl/forms/gPGYE0DChbNcAmYT2

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК

Організаційний внесок складає:

за публікацію тез – 100 грн;

за публікацію статей – 200 грн.

Увага!Оплату здійснювати лише після отримання підтвердження про прийняття до публікації матеріалів.

Добровільні благодійні внески на проведення конференції можна перераховувати на рахунок

ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ БІОМЕДИЧНИХ ІНЖЕНЕРІВ І ТЕХНОЛОГІВ»

ЄДРПОУ 36470347

п/р 26000011567711 в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023

Обов’язково вказувати «призначення платежу»:

1. Членський внесок, згідно рішення Загальних зборів Асоціації від 31.10.2014. Без ПДВ.
  2. Безповоротна фінансова допомога (чи добровільне пожертвування). Без ПДВ.

БРОНЮВАННЯ ГОТЕЛІВ САМОСТІЙНЕ!

ПРИЙОМ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ ТА СТАТЕЙ

ТРИВАТИМЕ ДО 10 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ!

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТЕЙ ТА ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Вимоги до підготовки та оформлення статей та тез доповідей наведено у Першому Інформаційному Повідомленні - ЗАВАНТАЖИТИ