31 травня 2023 року відбулися перемовини із заступницею генерального секретаря з питань охорони здоров'я Міністерства соціальних справ Естонії Хайді Аласепп та керівником напрямку Східного партнерства Естонського центру міжнародного розвитку Лаурі Лухт. Зустріч відбулася на базі Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика. Від КПІ ім. Ігоря Сікорського у перемовинах взяли участь декан ФБМІ Олександр Галкін та завідувач кафедри філософії, соціології та соціальної роботи Роман Богачев. Серед іншого обговорювали перспективи співробітництва у сфері медичної та соціальної реабілітації, ерготерапії, протезування.

Висловлюємо щиру вдячність естонським колегам за напрацьовані пропозиції щодо співпраці та ректору НУОЗ України імені П. Л. Шупика В'ячеславу Камінському за гостинний прийом.