Київ, 15-16 листопада 2023 – Кафедра біобезпеки і здоров’я людини факультету біомедичної інженерії КПІ імені Ігоря Сікорського разом із партнерами організувала ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Біобезпека та сучасні реабілітаційні технології. Теорія, практика, перспективи», приурочену до Міжнародного дня Фізичної та реабілітаційної медицини (13 листопада), присвячену покращенню якості фахового навчання та розвитку професії спеціаліста з фізичної та реабілітаційної медицини в Україні. Були розглянуті актуальні питання та пріоритетні напрями розвитку біобезпеки, фізичної терапії, ерготерапії, реабілітації, протезування, споріднених реабілітаційних технологій та реабілітаційної інженерії. У рамках конференції були представлені результати практичного досвіду іноземних колег з Німеччини, США, Англії, Боснії-Герцоговини, Польщі, Австралії тощо.

В конференції брали участь співробітники та/або здобувачі з таких установ:

• Факультет біомедичної інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського,
  • Навчально-інноваційний центр протезування та реабілітації КПІ ім. Ігоря Сікорського,
  • ГО «Українська медична місія»,
  • Люблінська політехніка,
  • Асоціація традиційної китайської медицини в Австралії,
  • Університет Миколая Коперника,
  • Познанська політехніка,
  • Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького,
  • Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського,
  • Вища школа медична в Білостоку,
  • Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського,
  • Український ресурсний центр освітніх інновацій,
  • Київський університет ім. Бориса Грінченка,
  • Національний університет «Запорізька політехніка»,
  • AiMediq S.A., Luxembourg,
  • Громадска організація «Життя Без Ліків»,
  • London South Bank University,
  • Центри кінезітерапії «СПИНА+» та «Здоровий Рух»,
  • Protez Foundation | Oakdale MN, USA,
  • Медична клініка «Столиця»,
  • U+ CENTER.

Особлива подяка Благодійному фонду КОЛО за підтримку інновацій у протезуванні, а також професору, д.м.н. Олександру Владимирову, голові Правління громадської організації «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини», за плідну дискусію та захоплюючу доповідь в рамках секції «До питання підготовки в Україні фахівців мультидисциплінарноі реабілітаційної команди: лікар ФРМ та медична сестра з реабілітації».

photo 2023 11 18 11 22 20