Шановні колеги!

У зв'язку з тим, що університетом було подано заявку на акредитацію освітньо-наукової програми «Комп'ютерні науки» за третім рівнем вищої освіти, нам необхідно виконати обговорення освітньої програми.

За місяць до затвердження проект ОНП необхідно оприлюднити на сайтах кафедр, факультетів та інших ресурсах. Затвердження буде проходити у вересні.

Проект програми створено на основі проекту освітнього стандарту за спеціальністю 122 «Комп`ютерні науки» третього рівня вищої освітив ньому враховані всі вимоги, що висуває університет до цього документу.

Хочу звернути вашу увагу на те, що при формулюванні цілей необхідно враховувати місію та стратегію Університету.

Прошу надсилати Ваші зауваження та пропозиції на адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Крім того, нам необхідно до затвердження заповнити розділ ВРАХОВАНО — це передбачає висвітлення інформації про:

• зовнішню апробацію з зазначенням отриманих відгуків і рецензій (рецензії і відгуки додаються до ОП),
  • врахування пропозицій стейкхолдерів,
  • врахування рекомендацій професійних асоціацій тощо.

Велике прохання обміркувати кандидатури стейкхолдерів.

З повагою, голова науково-методичної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» Аушева Н.

Завантажити ОНП