Шановні колеги, студенти та молоді вчені,

раді запросити Вас для участі в науково-практичній конференції «Вітчизняні інженерні розробки для охорони здоров’я» в рамках VІІ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров'я нації», що проходитиме у два дні - 21 та 22 квітня 2016 року.

21 квітня - ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-б з 10:00 до 16:00.  Конференція буде проходити у конференц-залі №6, павільйон №3.

22 квітня - Державна установа «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова»  Національної академії медичних наук України (вул. Амосова, 6, конференц-зал)

21 квітня вхід у ВЦ "КиївЕкспоПлаза" ЛИШЕ за запрошеннями ЗАВАНТАЖИТИ ЗАПРОШЕННЯ

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ КОНФЕРЕНЦІЇ

ПРОЇЗД:

Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» розташований за адресою: вул. Салютна, 2-Б, метро «Нивки»(червона гілка метро).

На громадському транспорті:

- Від метро «Нивки» (автобус/тролейбус: 5, 26, 31, 32, 228, 410, 455, 518 до зупинки «вул. Салютна»)

- Від ж/д вокзалу «Південний» (автобус №465 - до зупинки «вул. Салютна»)

- З центру Києва (маршрутка №5 від метро «Площа Льва Толстого» та автобус № 228 від метро «Університет» - до зупинки «вул. Салютна»)

Державна установа «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної академії медичних наук України» розташована за адресою вул. Амосова, 6.

На громадському транспорті:

Від метро "Вокзальна" - маршрутка №198 - до зупинки "Тубінститут" (кінцева).

ДО ЗУСТРІЧІ НА КОНФЕРЕНЦІЇ!