Керівник офісу: Кисельова Ольга Геннадіївна

к.т.н., доцент, доцент кафедри БЗЛ, заст. декана з міжнародного співробітництва

Kyselova 2

З 2007 року виконує обов'язки заступника декана з міжнародного співробітництва та керівника міжнародного офісу.

Заступник керівника офісу: Ханнанова Лідія Веніамінівна (до 1.09.2015 року)

асистент кафедри БЗЛ, заступник декана по роботі з іноземними студентами (до 1.09.2015)

hananova-alt

Закінчила магістратуру Інституту філології Київського національного університету імені Т.Шевченка. Є фахівцем з латинської, давньогрецької та англійської мов, культури Стародавньої Греції та Риму.

З 2004 року працює на кафедрі БЗЛ (раніше - ЛДК та ББВБІ) та викладає дисципліну «Медична термінологія та основи латинської мови».

Є відповідальною за роботу з іноземними студентами ФБМІ. Готує переклади до проектних пропозицій, договорів тощо.

Має наукові публікації та електронний навчальний посібник «Медична термінологія та основи латинської мови».