В лабораторії виконуються проекти з науково-дослідної тематики факультету біомедичної інженерії та науково-навчального центру серцево-судинної інженерії.

Завантажити положення про лабораторію

Науковий керівник лабораторії

доцент кафедри БМІ, к.т.н. Шликов Владислав Валентинович

Куратори наукових напрямів роботи лабораторії:

куратор напряму "Використання технологій National Instruments"
доцент кафедри ББВБІ, к.фіз-мат.н. Соломін А.В.
куратор напряму "Розробка систем діагностики та терапії"
ст. викладач кафедри БМІ Зубков С.В.
куратор напряму "Data Mining and Statistics"
доцент кафедри БМК, к.т.н. Носовець О.К.
куратор напряму "Термографічні дослідження у кардіохірургії"
доцент кафедри БМІ, к.т.н. Шликов В.В.

Наукові результати та прикладні розробки:

1. Системи реєстрації частоти серцевих скорочень для ОС Android (Харькова М.А.).
  2. Робота виконувалась у співпраці з доцентом, к.мед.н. Козяром В.В. на базі відділення біомедичних технологій та електромеханічних проблем серцево-судинної системи НІССХ ім. М. Амосова.

3. Cистеми прогнозування розвитку захворювань серця на основі даних імунологічних досліджень (Білан В.М.).
  4. Робота виконувалась у співпраці із доцентом, к.б.н. Беспаловою О.Я. на базі відділення клінічної імунології НІССХ ім. М. Амосова.

5. Дослідження ентропійних показників оцінки добового серцевого ритму (Євтушенко Ю.).
  6. Робота виконувалсь у співпраці з д.б.н., с.н.с. Настенко Є.А. на базі відділу інформаційних технологій та математичного моделювання фізіологічних процесів НІССХ ім. М. Амосова.

7. Система оцінки наїзду на пішохода при розслідуванні ДТП (в умовах обмеженої оглядовості) (Юрків М.).
  8. Робота виконувалсь на базі лабораторії автотехнічних, товарознавчих та спеціальних видів досліджень відділу автотехнічних видів досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз у тісній співпраці з експертами.

9. Розробка та впровадження інноваційних технологій в навчальний процес з використанням віртуальних приладів (Кисельова О.Г., Матвійчук А.О.).
  10. Робота виконувалась на базі Науково-навчального центру серцево-судинної інженерії у тісній співпраці із науковцями з Клайпедського Університету (Литва) та Університету Любеку (Німеччина).

11. Технологія неінвазивного контролю температури серця людини в умовах регульованого охолодження та зігрівання під час штучного кровообігу.
  12. Робота виконувалсь у співпраці з д.м.н., проф. Максименко В.Б. та к.т.н., доц. Шликовим В.В. на базі відділу хірургічного лікування набутих вад серця ім. М. Амосова у рамках науково-дослідної роботи д/б №0116U004023НІССХ.

Наші партнери:

Institute Amosov

Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова

Jena

Bio Systems Analysis Research Group at the Friedrich Schiller University Jena, Department of Mathematics and Computer Science, Germany

KNISE Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Lubeck                Luebeck University, Germany

Milano

The Biomechanics Group of the Department of Electronics, Information and Bioengineering of the Politecnico di Milano, Itali

Oslo

Norwegian Center of Excellence