Вітаємо на оновленому сайті ФБМІ!

Шановні студенти та колеги!
Раді вітати Вас на оновленій версії сайту факультета біомедичної інженерії.

Внесені зміни призначені для полегшення доступу до інформації та користувацького досвіду для студентів, викладачів та всіх зацікавлених. Новий дизайн вражає своєю простотою та функціональністю. Він не лише естетично приємний, але і максимально зручний та інтуєтивно зрозумілий. Окрім вдосконаленого дизайну, оновлення пропонують нові “фічі”, такі як агрегацію важливих документів, швидкий доступ до останніх новин та подій факультету, а також покращені можливості для взаємодії між співробітниками.

Нова версія все ще у стані доопрацювання, тому, якщо Ви стикнулись з відсутністю певного функціоналу чи знайшли неточності, зверніться до нас, будемо дуже вдячні. За необхідності попередня версія сайту також буде доступна певний час.

Прокрутити вгору