Кафедра біомедичної кібернетики (БМК)

Готує фахівців за такими освітніми програмами (ОП):

СпеціальністьНазва ОПРівень вищої освіти
ПершийДругийТретій
122 Комп’ютерні наукиКомп’ютерні технології в біології та медициніБакалавр ОППМагістр ОПП
Комп’ютерні наукиМагістр ОНПДоктор філософії ОНП
Примітка:
ОПП – освітньо-професійна програма
ОНП – освітньо-наукова програма

Кафедра готує фахівців, компетентних в проектуванні, розробці та практичному застосуванні медичних інформаційних систем, програмного забезпечення та інформаційних технологій для вирішення прикладних і фундаментальних проблем біології і медицини; медичної робототехніки та нанотехнологій; медичних систем діагностики і моніторингу стану організму; моделювання та медичної кібернетики; телемедицини.

Фахівці відділу діляться досвідом розробки передових комп’ютерних технологій та систем у пріоритетних напрямках штучного інтелекту та автоматизованих систем прийняття медичних рішень. На кафедрі розроблено нові ефективні архітектури нейронних мереж та технології виділення маркерів захворювань, які впроваджено для діагностики та прогнозування перебігу Covid-19, диференціації хіміорезистентних та чутливих форм туберкульозу, автоматичного визначення наявності та ступеня фіброзу печінки, діагностики ішемічної хвороби серця.

Випускники кафедри працюють у найпрестижніших філіях та представництвах іноземних компаній – розробників програмного забезпечення та медичного обладнання (EPAM, Materialize, Samsung та ін.).

Прокрутити вгору