Кафедра технологій оздоровлення і спорту (ТОС)

Загальноуніверситетська кафедра, викладачі якої проводять теоретичні та практичні заняття з дисципліни «Основи здорового способу життя», різних видів рухової активності та спорту (вибіркові дисципліни), а також проводить практичні заняття та лекційний курс з фізичного виховання зі студентами першого та другого курсів усіх факультетів КПІ ім.Ігоря Сікорського (близько 700 академічних груп).

Серед викладачів – майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу, кандидати наук. На кафедрі діє система відповідальних за спортивно-оздоровчу роботу на факультетах щодо напрямків діяльності кафедри. Такі відповідальні крім організації та проведення спортивно-оздоровчої роботи на факультетах вирішують питання, що виникають в процесі проведення контрольних заходів з дисципліни «Основи здорового способу життя» та вибіркових дисциплін.

Кафедра співпрацює із Центром фізичного виховання і спорту (ЦФВС):

  • Спортивний клуб «Атлантида» – дайвінг (басейн ЦФВС та відкриті водойми, морське узбережжя).
  • Спортивний клуб «Талісман» – аеробіка (ЦФВС);
  • Спортивний клуб «Регбі-політехнік» – регбі (ЦФВС);
  • Спортивний клуб «Глобус» – піший туризм (на обраній місцевості);
  • Спортивний клуб «Тайфун» – єдиноборства (ЦФВС);
  • Спортивний клуб «Акро-лайн» – акробатична йога (ЦФВС);
  • Спортивний клуб «Політехнік» – футбол та футзал (ЦФВС).

Викладачами кафедри проводяться тренування збірних команд з таких видів спорту (спортивне орієнтування, туризм та скелелазіння, настільний теніс, футзал, легка атлетика, триатлон, спортивна аеробіка, регбі).

Секційні навчально-тренувальні заняття проводяться з футболу, міні-футболу, баскетболу, волейболу, спортивної аеробіки та фітнесу, легкої атлетики, спортивного орієнтування, плавання, видів спортивної боротьби, боксу і кікбоксингу, важкої атлетики, армреслінгу, стрільби з лука, тріатлону, шахів, водного поло.

Прокрутити вгору