Лабораторії факультету

Успішне біомедичне дослідження вимагає співпраці між науковцями різних спеціальностей. Тому лабораторії ФБМІ об’єднують вчених і дослідників усіх п’яти підрозділів із різними фахами та спеціалізаціями, для поглиблення знань як здобувачів освіти так і спільноти науковців та створення спільних рішень для вирішення найбільших світових проблем охорони здоров’я.

Навчально-наукова лабораторія громадського здоров’я, біобезпеки та реабілітації

Навчально-наукова лабораторія громадського здоров’я, біобезпеки та реабілітації під керівництвом Боровської Тетяни Володимирівни сприяє освітній і науковій діяльності у сфері громадського здоров’я, біобезпеки та біозахисту, фізичної терапії та ерготерапії, біомедичної кібернетики, регенеративної та біофармацевтичної інженерії.

Основним завданням лабораторії є розроблення й впровадження інноваційних методів і засобів навчання (зокрема – інклюзивного навчання), підвищення кваліфікації фахівців з питань громадського здоров’я та біобезпеки, фізичної терапії й технологій оздоровлення, біомедичної кібернетики та інженерії, а також методів і засобів реабілітаційної допомоги у сфері охорони здоров’я та науково-практичних засад телемедицини, оцінки медичних технологій, а також функціонування електронної системи охорони здоров’я.

Діяльність лабораторії полягає в проведенні досліджень з розроблення продукції у системі охорони здоров’я (медичних виробів, лікарських і дезінфекційних засобів, харчових продуктів для спеціальних медичних цілей та дієтичних добавок тощо), методів і засобів контролю якості й безпечності такої продукції.

Навчальна лабораторія біоматеріалів

Лабораторія біоматеріалів під керівництвом Лузан Ольги Петрівни  проводить навчальну, методичну, наукову та інформаційну діяльність спрямовану на забезпечення освітнього процесу у сфері біомедичної інженерії та біомедичних матеріалів, в тому числі, популяризацію знань в даній галузі.

Навчальна лабораторія медичної електроніки

Діяльність навчальної лабораторії під керівництвом Драгун Олени Юріївни пов’язана з розробкою біомедичних приладів і систем, у складі яких використовуються мікропроцесорні системи медичного призначення.

Лабораторія виконує наукові роботи згідно з отриманими грантами: проект TEMPUS «Біомедична інженерна освітня ініціатива Темпус в регіоні Східного Партнерства» (Номер проекту 543904-TEMPUS-1-2013-1-GR-TEMPUS-JPGR);  докторська дисертація  «Інформаційна технологія неінвазивного контролю температури серця людини в умовах регульованого охолодження та зігрівання під час штучного кровообігу» та інші наукові проекти.

Прокрутити вгору