Бакалаврат

З умовами, правилами вступу, ключовими датами вступної кампаній, вартістю навчання та іншою важливою інформацією про вступ на бакалаврат можна ознайомитись на сайті

Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Запрошуємо охочих вступати на перший курс у 2024 році на факультет біомедичної інженерії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», який здійснює підготовку фахівців за спеціальностями 122 Компʼютерні науки, 163 Біомедична інженерія, 227 Терапія та реабілітація.

Коротко про умови вступу

Вступ на освітній рівень бакалавра, для усіх спеціальностей нашого факультету, можливий після закінчення школи та отримання свідоцтва про повну загальну середню освіту (ПЗСО). 

Для випускників коледжів і технікумів в галузі 22 «Охорона здоров’я», які отримали диплом молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра або молодшого спеціаліста (НРК5), можливий вступ на освітній рівень бакалавра за спеціальністю 227 Терапія та реабілітація зі скороченим терміном навчання.

Для вступу на бакалаврат, необхідно успішно скласти:

  1. НМТ також можна скористатись результатами НМТ 2022/2023 року або результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021
  2. Мотиваційний лист
Корисні посилання
Прокрутити вгору