Кафедра біобезпеки і здоров’я людини (ББЗЛ)

Готує фахівців за такими освітніми програмами (ОП):

СпеціальністьНазва ОПРівень вищої освіти
ПершийДругийТретій
163 Біомедична інженеріяІнженерія у біобезпеці та біозахистіМагістр ОНП
227.1 Терапія та реабілітація, Фізична терапіяФізична терапіяМагістр ОПП
Фізична терапія, ерготерапіяБакалавр ОППДоктор філософії ОНП
Примітка:
ОПП – освітньо-професійна програма
ОНП – освітньо-наукова програма

Навчання студентів здійснюється на стику таких напрямків, як біомедична інженерія, фізична реабілітація, медицина, біобезпека та комп’ютерні науки. Підготовка студентів базується на застосуванні біоінженерії, приладобудування, біомеханіки, робототехніки, біоматеріалознавства, а також тканинної, клітинної інженерії і нанотехнологій для реалізації реконструктивно-відновлювальних технологій, вивчення, розробки і вдосконалення засобів і методів заміни, відновлення і підтримки структури та функцій органів і систем організму, розробки та експлуатації технічних засобів фізичної реабілітації.

Студенти вивчають традиційні мануальні технології та опановують сучасні комп’ютеризовані лікувально-діагностичні системи. Студенти вивчають реабілітаційні технології в галузі неврології, кардіології, пульмонології, геронтології, травм і захворювань опорно-рухового апарату та інших актуальних нозологій: ДЦП, постінсультних станів, бойових травм тощо. Студенти вивчають традиційні мануальні та сучасні технології кінезіотерапії.

Особлива увага в навчанні приділяється реабілітаційним технологіям з використанням сучасних лікувально-діагностичних комплексів та систем, в тому числі роботизованих, комп’ютеризованих та бездротових реабілітаційних комплексів. Особлива увага приділяється біобезпеці та біозахисту.

Важливим елементом освітнього процесу є навчання через дослідження. Підготовка студентів передбачає розробку та вдосконалення технологій фізичної терапії.

Прокрутити вгору