ІІ Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі штучного інтелекту 2024

КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує студентів взяти участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі штучного інтелекту 2024, що буде проведений на базі нашого університету. Мета заходу полягає у стимулюванні активності студентів у науково-дослідній роботі, підвищенні інтересу до науки та технологій серед молоді, а також сприянні вирішенню актуальних завдань у сфері штучного інтелекту. Основні напрямки включають аналіз даних, комп’ютерний зір, обробка природньої мови обчислювальний інтелект та розпізнавання мови.

Конкурс проходить у два тури, перший тур на базі університету, другий тур – всеукраїнський. Для участі у першому турі потрібно подати роботи згідно вимог до 5 квітня. Другий тур проводитиметься з 20 травня по 5 черня у два етапи: перший – рецензування робіт; другий етап – проведення науково-практичної конференції.

Дедлайн подання робіт – 5 квітня.

Детальну інформацію про конкурс і хід його проведення розміщено на сайті

Прокрутити вгору