Національний конкурс «Відродження та інноваційний розвиток України»

Український реконструкційний фонд спільно з Радою молодих учених при МОН запрошують студентів, аспірантів і молодих вчених взяти участь у конкурсі “Відродження та іноваційний розвиток України”. Беруться до уваги проєктні концепції з відновлення та розвитку економіки, агропромислових галузей, зеленої енергетики й покращення екології, особливо в районах України, які постраждали від війни. Окрім стипендій, Фонд надасть переможцям і фіналістам конкурсу правовий та організаційний супровід для отримання грантової підтримки від уряду США + реєстрації патентів в United States Patent and Trademark Office, USPTO.

Реєстрація та прийом проєктних концепцій здійснюється до 16 березня.
Фінальний конкурс (захист проєктів в режимі онлайн) 10.04 – 20.04.

У Положенні конкурсу Ви зможете детальніше ознайомитись з умовами участі, порядок проведення, критерії відбору тощо.

Прокрутити вгору