Студентство — це не лише численні іспити, заліки, контрольні, реферати та дипломні роботи. Статус студента передбачає цілих чотири роки веселого та незабутнього дозвілля!
Студенти ФБМІ є частиною не тільки навчальної та наукової роботи університету, вони також беруть активну участь у заходах та подіях факультету, а деякі, за бажанням, навіть створюють та організовують їх у складі Студентської Ради ФБМІ. Так студентами щороку проводяться День першокурсника, квест на Геловін, Таємний Санта, зимовий бал, благодійні ярмарки та багато іншого!
![](https://fbmi.kpi.ua/wp-content/uploads/images/on-page-photos/studrada1-scaled.jpg)
![](https://fbmi.kpi.ua/wp-content/uploads/images/on-page-photos/studrada2-scaled.jpg)
![](https://fbmi.kpi.ua/wp-content/uploads/images/on-page-photos/studrada3.png)
![](https://fbmi.kpi.ua/wp-content/uploads/images/on-page-photos/studrada4-scaled.jpg)
![](https://fbmi.kpi.ua/wp-content/uploads/images/on-page-photos/studrada5.png)
![](https://fbmi.kpi.ua/wp-content/uploads/images/on-page-photos/studrada6.png)
![](https://fbmi.kpi.ua/wp-content/uploads/images/on-page-photos/studrada8.png)
![](https://fbmi.kpi.ua/wp-content/uploads/images/on-page-photos/studrada7.png)