Інженерні тижні

З 23.12.2024 по 13.01.2025 під час зимових канікул учні старших класів мали змогу взяти участь в цікавих заходах організованих факультетом біомедичної інженерії в рамках інженерних тижнів «KPISchool».Це була унікальна можливість зазирнути у світ майбутньої професії! Майбутні вступники мали змогу попрацювати з сучасним обладнанням та отримати корисний досвід. Познайомитися зі студентами, викладачами та справжніми інженерами, які поділилися своїми знаннями.

23 грудня

   •  14:30–15:30 – професор кафедри біомедичної кібернетики Настенко Євген Арнольдович провів майстер-клас «Як працює штучний інтелект». Учасники дізналися про основи функціонування штучного інтелекту (ШІ), зрозуміли його застосування в реальному житті та отримати базові навички роботи з інструментами ШІ. Учасники мали змогу поринути у світ алгоритмів, машинного навчання та нейронних мереж, а також побачити, як машини можуть “навчатися” та приймати рішення.   

   •  15:30–17:00 – асистент кафедри біобезпеки здоров’я людини Гришин Іван Леонідович провів майстер-клас «Кінезіотейпування» під час якого учасники ознайомилися з інноваційною технікою використання еластичних тейпів (кінезіотейпів) для підтримки м’язів, зв’язок і суглобів та дізналися, як кінезіотейпи допомагають у лікуванні травм, зменшенні болю та прискоренні реабілітації. Отримані знання змогли одразу відпрацювати на практиці для використання в повсякденному житті.

24 грудня

   •  12:30–14:30 – асистент кафедри трансляційної медичної біоінженерії Дронько Лілія Миколаївна провела майстер-клас «Виготовлення косметичних засобів» під час якого учасники змогли зануритися у світ натуральної косметики та власноруч створити унікальні продукти для догляду. А також дізналися основи створення кремів, бальзамів та інших засобів, розбиратися у властивостях інгредієнтів, а також навчатися обирати компоненти для різних типів шкіри.

•  14:30–15:30 –  асистент кафедри біомедичної інженерії провів інтерактивну лекція «Види терапій злоякісних пухлин» під час якої було розглянуто сучасні підходи до лікування ракових захворювань. Учасники дізналися про принципи та механізми дії основних методів терапії, їхні переваги та обмеження. Особливу увагу було приділено інноваційним технологіям.

Це була захоплива можливість для школярів старших класів з користю провести зимові канікули, та отримати нові знання.

Прокрутити вгору