Об’єднуємось навколо спільної ідеї. Спрямовуємо дії на результат! Корисна справа за для розвитку та інновацій, так ми вбачаємо стратегію розвитку нашої спільноти. Сьогодні до НН ММІ завітали студенти ФБМІ в рамках роботи над спільними проєктами з НІЦ протезування і реабілітації.
Обговорили спільні напрями діяльності у сфері адитивних технологій, а саме 3D сканування та використання 3D друку в медичній інженерії, особливості протезування та імплантації з використанням сучасних підходів та технологій. І вже за тиждень команда НН ММІ прямує до наукових лабораторій ФБМІ. Це тільки початок, далі буде.
![](https://fbmi.kpi.ua/wp-content/uploads/images/on-post-photo/photo_2024-07-10-17.30.22-1024x731.jpeg)