​​Друга Студентська наукова школа-семінар з фізики ДНК​​

Запрошуємо взяти участь в науковій школі з фізики ДНК що відбудеться 21-23 травня 2024.

На Школі будуть прочитані лекції, з яких ви дізнаєтеся більше про структуру подвійної спіралі ДНК та комп’ютерні методи, якими можна моделювати її фізичні властивості на різних рівнях молекулярної організації. Разом з лекціями проходитимуть практичні заняття, де ви зможете навчитися самостійно запускати молекулярно-динамічні симуляції на обчислювальному грід-кластері Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України (ІТФ).

Школу організують провідні вчені Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України та викладачі Київського академічного університету.

Для участі в школі необхідно зареєструватися до 10 травня 2024р., заповнивши google-форму

Усі заняття безкоштовні і будуть проходити в змішаному офлайн/онлайн форматі.

Прокрутити вгору