2 травня 2024 року представники Факультету соціології і права пройшли тренінг з домедичної підготовки на Факультеті біомедичної інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського під керівництвом завідувача кафедри біобезпеки і здоров’я людини професора Ігоря Юліановича Худецького та відмінних професійних тренерів Данила Мельник та Дарини Данько. Учасники отримали значний практичний досвід, а організатори отримали щиру вдячність від Факультету соціології і права за проведення тренінгу. Більше відгуків та інформації можна знайти на сайті ФСП.
![](https://fbmi.kpi.ua/wp-content/uploads/images/on-post-photo/photo_5303303593241205004_y-1024x768-1.jpg)
![](https://fbmi.kpi.ua/wp-content/uploads/images/on-post-photo/photo_5303546980447937288_y-1024x768-1.jpg)
![](https://fbmi.kpi.ua/wp-content/uploads/images/on-post-photo/photo_5303303593241204910_y-768x1024-1.jpg)