![](https://fbmi.kpi.ua/wp-content/uploads/images/on-page-photos/flags.jpg)
На факультеті біомедичної інженерії ми визнаємо, що прагнення до передових знань і трансформаційних рішень не знає географічних кордонів. Наше прагнення до досконалості та прогресу в галузі біомедичної інженерії підкріплюється сильною та різноманітною мережею міжнародних партнерств, яку ми розвивали протягом багатьох років. Ця співпраця є наріжним каменем нашого глобального підходу, сприяючи міжкультурним зв’язкам, що посилює наш вплив і стимулює інновації до нових висот.
Разом із нашими шановними партнерами з усього світу ми змінюємо ландшафт біомедичної інженерії та створюємо краще майбутнє для технологій охорони здоров’я, досліджень та освіти.
Актуальний список університетів, міжнародних організацій, компаній та об’єднань, з якими КПІ ім. Ігоря Сікорського має плідну співпрацю, дивіться на сайті Департаменту міжнародного співробітництва.
Разом ми сміємо мріяти, надихати та змінювати.