Новини регбі

регби команда 2014 Результати команди «Епоха політехнік» в Чемпіонаті України з регбі-15  2014 року (Суперліга А): на 6 жовтня у команди 4 гри, з них 2 перемоги та 2 поразки (10 очок). Команда «Кредо 63» лідирує з 20 очками. Результат останнього туру ЧУ (27.09) : РК «Епоха політехнік»-34:РК «Хмельницький»-17. Відзначимо, згідно регламенту турніра, команди, які посіли перші міста у групах, розіграють чемпіонство. Колективи, які посіли друге місце, боротимуться за «бронзу», за п’яте місце боротимуться аутсайдеры. Наша команда, яка посіла друге місто в групі, боротиметься за третє місце. Матчи за п’яте и третє міста пройдуть 18 и 25 жовтня. Перша гра фіналу - 26 жовтня, відповідна - 23 листопада.

На знімку-команда 2014 року. До речи, цього року спортсмени-регбісти відсвяткували 50 років зі дня початку регбі в КПІ.