Львів

лук золота осіньЗ 8 по 14 вересня у Львові пройшов 50-й традиційний міжнародний, зареєстрований у ФІТА-ВА, турнір зі стрільби з лука "Золота осінь - 2014".
Турнір проводиться щорічно починаючи з 1964 року. Це вже 50-й турнір.
Завжди серед учасників турніру найсильніші спортсмени України та східної Європи, які показують високі результати.
Студент нашого університету Буткалюк Сергій, учасник цього турніру, виконав норматив майстра спорту України.

Чернівці

У м. Чернівці 2-6-го жовтня наші лучникі взяли участь в міжнародних змаганнях «Кубок Буковини 2014» зі стрільби з лука.
Студенти Карпенко Сергій, Канчук Анна і Огородницький Андрій серед найсильніших лучників України увійшли в двадцятку сильніших.

Київ

Зараз студенти Карпенко С. і Мороз М., у складі збірної команди України, готуються до участі у відкритої першості Польщі 11-12 жовтня.
В цей же термін інші наши спортсмени братимуть участь в Першості м.Києва. Слідкуємо за їх виступами і бажаємо успіхів.