4-5 вересня у СЦ

4.10.14 сц3 та 4 вересня ігровий зал заполонили представники боротьби тайквон-до від мала до велика:спортивне суспільстве «СПАРТА» проводило клубні змагання - Відкриту першість серед дітей та юнаків.

футбол и кот4 вересня на відкритому футбольному майданчику під ще ярким теплим сонечком провели свої суботні зустрічі ветеранські збірні по футболу у рамках Чемпіонату м.Києва серед ветеранів. Команда «КПІ» приймала «Реал», «Політех»-«Універ». До речі, після тривалої перерви у складі команди «КПІ» вийшов на гру проректор НТУУ «КПІ» Ковалев П.В.

лучший игрок5 вересня в 17-00 почалася зустріч збірної студентської команди «Київський політех» з командою «Сахалін» у рамках змагань з класичного волейболу КЗВЛ. Наши волейболісти перемогли з рахунком 3:0. Кращий гравець-Олександр Жучінський.

футбол мяч3 жовтня пройшла процедура жеребкування Кубку м. Києва з футболу серед студентських команд. У цьогорічному кубковому турнірі  братимуть участь 22 студентські команди. Наступної неділі розпочнуться матчі попереднього етапу, в якому зіграють представники Першої ліги та три нові команди, які виявили бажання зіграти у Кубку: збірні Київського національного університету будівництва і архітектури, Київського міжнародного університету та Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая. У попередньому етапі пройде шість матчів, після яких команди-переможці зустрінуться вже з представниками Вищої ліги в 1/8 фіналу.