Волейбол у новому сезоні

волейбол 1 Почався новий сезон в КЗВЛ (клубно-зальна волейбольна ліга). Нагадаємо, що в сезоні 2013/2014 років збірні команди чоловиків і жінок посіли третті місця в чемпіонаті Києва(чоловіча команда грала у першому дивізіоні, жіноча у другому).

волейбл ємблема Одночасно з новим навчальним роком стартував і новий спортивний сезон 2014/2015 років. Так команда волейболістів стала другою в вереcневому Кубку України  по старковому волейболу.

волейбол Зараз почалися змагання з класичного волейболу у чоловічій лізі, в яких бере участь команда «Київський політех»(другий дивізіон).Перша гра 5-го жовтня в СЦ «КПІ».

У Кубку Києва 2015 року(КЗВЛ) будуть брати участь дві команди студентів «Київський політех»(жіноча і чоловіча) і збірна випускників нашого університету під назвою «КПІ», за яку грають чоловіки 20-ти – 38-ми років. Керівник цей команди - Анатолій Катрич. В змаганнях чоловіків беруть участь 44 команди, у жінок-20. Перша гра нашої команди «КПІ» запланована на 30.11.15 р.