фут.24.09 24 вересня відбувся матч Вищої ліги між командами НТУУ "КПІ" та НАВС.Це була перша гра збірної з футболу в новому навчальному році. "Політехнік" приймав "Динамо-Академію" на власному полі в спорткомплексі "КПІ".
1:0 - мінімальна перемога "Динамо-Академії".
Гру прокоментував Мохунько Олександр Дмитрович,головний тренер НТУУ "КПІ". "Команда в порівнянні з минулим сезоном майже не оновилася, першокурсників в ній немає. Сьогодні нам не вистачало взаємодії, у нас лише два тижні було на підготовку, а цього замало. Гра була більш-менш рівною, але на полі кращою командою була, на жаль, не наша. А рахунок по грі мав би бути нічийним. Голкіпер наш підвернув ногу, довелось замінити. Також я дав можливість всім пограти. Думаю, що гра було хорошою, правда, погодні умови важкі."
По матеріалам сайту ФАСКа.