Menu
Літні старти тріатлоністів.

триатлон

Дуже активно відпочивали від занять влітку наші триатлоністи.
У липні спортсмени брали участь у трьох змаганнях в різних куточках країни:25.06.2014 р. на Кубку Європи з тріатлону, якій проходив у Києві, взяли участь Мусієнко(30 місто), Клименко(4 місто).
4-6 липня у м.Черкаси на Чемпіонаті України з акватліну Бадяк посів 5 місто і девятим був Мусієнко.
У м. Житомир на Чемпіонаті України з триатлону брали участь п’ять наших юнаків:у команді Бадяк, Гришин, Лісова та Черненко були п’ятими, Мусієнко в особистому заліку посів 7 місто.
В серпні в м.Запоріжжя 15-17-го пройшов Кубок «Хортиця» та Чемпіонат України з в триатлону командному заліку,на якому Мусієнко посів 6 місто, Гришин п’яте, Черненко третє. Крім того, 23.08 в м.Українка(Київскь обл.) на Кубку України з тріатлону Клименко був сьомим,Мусієнко, Бадяк, Гришин, та Гончаренко посіли 23,24,16 та 33 міста.