Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

 

шарики

29 серпня на Площі Знань НТУУ «КПІ» студенти та викладачі університету урочисто відзначили День першокурсника. Святкування Дня Першокурсника - традиційний для Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” заход. У програмі свята були посвячення у студенти 116 набору у КПІ, знайомство із керівництвом, гостями і кращими студентами університету, виступи художніх колективів і дискотека.

Першокурсників цього року – майже п’ять тисяч. Серед них студенти з інших країн, адже нині освіту в університеті здобувають посланці 39 держав світу.

Урочистості розпочалися з винесення і підняття над Площею Знань Державного прапора України. Також привітали першокурсників їх старші товариші, які досягли успіхів не лише в навчанні, але й у науково-дослідницькій роботі та спорті, а також майбутні студенти – першокласники початкової школи «Майбутнє політеху» Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ». А ще перед учасниками свята пройшли учасники художніх колективів  НТУУ «КПІ»: Народної капели бандуристів, Народної академічної хорової капели КПІ, Вокального ансамблю «Сьоме почуття», єдиного в Україні Народного естрадного театру аматорів «ЕТА», Народного ансамблю танцю «Політехнік» та Народного ансамблю бального танцю «Стиль» та інших. Учасники хореографічних колективів просто на площі продемонстрували присутнім свої мистецтво.
Кульмінацією свята стало запалення над площею Факелу Знань. Його, отримавши з рук студента-магістранта, відмінника навчання факультету біомедичної інженерії Кирила Темлякова, запалив першокурсник Інституту прикладного системного аналізу, лауреат Диплому першого ступеня Малої академії наук Ярослав Кремпоха.

«Ви, першокурсники, вступили не лише в навчальний заклад, – звернувся до новоспечених студентів-політехніків ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський. – Ви прийшли до центру підготовки еліти нашої держави, до центру гармонійного виховання фахівців, патріотів України. Я бажаю вам сповна скористатися можливостями, які надає КПІ. Згадаймо: з його аудиторій виходили не лише фахівці в галузі науки і техніки, з КПІ виходили державні діячі, діячі культури, видатні спортсмени... Адже в КПІ здійснюється не лише навчання, але й виховання гармонійної, всебічно освіченої людини. Тож я бажаю вам відбутися як особистостям з великої літери, стати фахівцями своєї справи, великими патріотами нашої країни…».

парад общий вид

Наверх