Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

Веслярі завоювали перше в історії України золото Чемпіонату світу

гребля 2014 Українські веслувальники вибороли золото чемпіонату світу з академічної греблі-2014, що в серпні пройшов в Амстердамі. В останньому фіналі дня чоловіча парна четвірка усього лише на кілька десятих секунди випередила команду з Великобританії. Третіми фінішували веслувальники з Німеччини.
Окрім того, Артем Морозов, Олександр Надтока, Дмитро Михай та Іван Довгодько встановили новий рекордний час для свого класу човнів - 5:32.26.
До слова, це перше золото України у змаганнях такого типу. Востаннє перше місце веслувальники посідали ще за часів СРСР. Неймовірним видався виступ української чоловічої парної четвірки на світовій першості з академічного веслування в Амстердамі (Нідерланди).
Наші хлопці у складі Артема Морозова, Олександра Надтоки, Дмитра Міхая та Івана Довгодько вибороли звання чемпіонів світу, встановивши світовий рекорд. «Золотий» результат українців – 5:32.26!