SAM 1692SAM 1690 Сьогодні в спортивному комплексі університету відбулася перша зустріч 140 першокурсників з керівництвом факультету біомедичної інженерії . Перед студентами виступив декан ФБМІ Максименко Віталій Борисович, д.мед.н., професор, завідувач кафедри біомедичної інженерії,заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України. Він привітав студентів-першокурсників з початком навчального року, розповів їм про плани і роботу факультету.

SAM 1686На зборах були присутні і його заступники: з навчально-організаційної роботи в оздоровленні та спорті - вчений секретар Вченої Ради ФБМІ к.п.н., доцент кафедри спортивного вдосконалення Гетман Володимир Олексійович; з наукової роботи - к.т.н., доцент кафедри біомедичної інженерії Шликов Владислав Валентинович; з навчально-методичної роботи - к.п.н., доцент кафедри спортивного вдосконалення Карпюк Ірина Юріївна, а також завідувач кафедри спортивного вдосконалення, доцент, к.п.н. Новицький Юрій Володимирович та інші.