Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

Юлія Левченко: «Юнацькі Олімпійські ігри – найнезабутніші змагання у моєму житті»

Левченко-высота Українка Юлія Левченко у змаганнях зі стрибків у висоту здобула медаль Юнацьких Олімпійських ігор, встановивши особистий рекорд 1.89м. Відзначимо, що раніше Юлія перемогла і в кваліфікації змагань, і також з особистим рекордом – 1.83м. Уславлений легкоатлет, президент НОК України і віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій Сергій Бубка привітав медалістку Ігор, тренерів, Федерацію легкої атлетики України та усю Юнацьку Олімпійську збірну, побажавши майбутніх звершень та проводження славних традицій вітчизняної школи «королеви спорту».

1+Фінал у секторі для стрибків у висоту серед дівчат ще довго обговорюватимуть вболівальники, адже киянка Юлія Левченко не лише здобула «золото» II літніх Юнацьких Олімпійських ігор й поповнила медальну скарбничку збірної, а й тричі оновлювала свій особистий рекорд. Ось як прокоментувала прес-службі НОК свій виступ українка: «Я досі не можу повірити, що я чемпіонка. Мені дуже хотілося виграти у суперниці з Чехії, адже на цьогорічному юніорському чемпіонаті світу в США вона перемогла нашу Ірину Геращенко. У мене вийшло поквитатись. Неймовірна цікава боротьба точилась у секторі. Юнацькі Олімпійські ігри – найнезабутніші змагання у моєму житті», - прокоментувала Юлія.

Олексій Масик – бронзовий призер

Масик Ще одну нагороду у скарбничку української збірної приносить наш представник греко-римської боротьби Олексій Масик. У напруженому поєдинку за 3 місце у ваговій категорії 42 кг українець переміг представника Таджикистану, піднявшись на третю сходинку п'єдесталуі пошани. Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав новоспеченого призера Юнацьких Ігор, побажавши нових успіхів на шляху до дорослого олімпійського тріумфу.

За словами призера змагань, найважче йому дались сутички з турком і алжирцем. «Звісно хотілось краще, але медаль є і це добре. Велике дякую всім, хто за мене вболівав і мене підтримував. Приємно, що здобув нагороду у цій ваговій категорії (до 42 кг), адже вже наступні свої поєдинки я буду проводити у новій вазі – до 50 кг», - поділився з прес-службою НОК Олексій.

Ганна Красношлик – друга у змаганнях зі стрибків у воду

Красношлик Блискуче у змаганнях Юнацьких Олімпійських ігор зі стрибків у воду на трампліні 3м виступила українка Ганна Красношлик. У фіналі вдало виконавши усі 4 стрибки, справившись з хвилюванням та продемонструвавши високу майстерність Красношлик набрала суму балів 459.10, пропустивши вперед лише представницю Китаю, господарів змагань та законодавців мод у стрибках у воду. З чудовим виступом Ганну Красношлик, тренерів та національну Федерацію зі стрибків у воду привітав президент НОК Сергій Бубка.
Старший тренер збірної команди України зі стрибків у воду Володимир Ткачов так прокоментував прес-службі НОК виступ своєї вихованки. «Перед фіналом ми трохи полегшили програму, щоб Аня не була зажатою і відчула себе справжньою королевою. Така тактика виправдала себе, адже всі стрибки отримали впевненість. Молодчинка, поборолась до кінця! Як кажуть, що головний ворог – це ти сам. Ось вона була сьогодні на висоті. Я дуже нею задоволений і радий» - наголосив наставник срібної призерки Ігор. Слід зазначити, що Ганна Красношлик стала єдиною представницею європейського континенту, яка зуміла піднятись на п’єдестал пошани у цьому виді програми.

Гліб Піскунов – найкращий метальник молота Юнацьких Олімпійських ігор!

Пискунов Гліб Піскунов у секторі для метання молоту показав найкращий результат, встановивши особистий рекорд 82.65м та здобув «золото» Юнацької Олімпіади.
«Про «золото» ми зовсім не думали, адже на Юнацькі Олімпійські ігри приїхав сильний лідер сезону. Ми налаштовувались на 2-3 місце. Щасливі, що Гліб став чемпіоном, тим самим здійснив мрію всієї родини, адже він метальник вже у третьому поколінні», - прокоментував тренер і батько чемпіона. За словами Едуарда Піскунова, минулорічний Європейський юнацький олімпійський фестиваль в Утрехті, де Гліб посів друге місце, став гарним стимулом для подальшої роботи. «Він побачив всі огріхи, зрозумів як потрібно змагатись, набрався досвіду. Все це привело нас до «золота» Юнацьких Олімпійських ігор», - зазначив наставник.

Спортивни новини юнацької олімпіади НОК України.