Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

Антон Кузнецов – чемпіон. Антон «Я не міг підвести свою партнерку по команді»

кузнецов У змаганнях змішаної естафети з сучасного п’ятиборства наш Антон Кузнецов у парі з представницею Португалії здобувають «золото»! У сумі новоспечені чемпіони Ігор набрали 1204 очки. Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Антона, тренерів та Федерацію сучасного п'ятиборства, а також усю Юнацьку Олімпійську збірну, побажавши успішного завершення Юнацьких Олімпійських ігор та нових подальших успіхів.

Олександр Малосилов: «Ця медаль – винагорода за мої четверті місця»

малосилов Сьогодні у жителів Нанкіну та гостей II літніх Юнацьких Олімпійських ігор була чудова нагода подивитися на найкращих легкоатлетів світу одночасно. Це стало можливим завдяки біговій естафеті у якій брали участь всі легкоатлетичні збірні.
« Кожен спортсмен, не дивлячись на свою спеціалізацію, був розбитий на команди по 8 чоловік і долав дистанцію у 100 метрів. Приємно відзначити, що одразу 4 українці зі своїми командами пробилися до фіналу цих незвичайних стартів. У підсумку наш Олександр Малосилов, який спеціалізується на потрійному стрибку зі своїми партнерами по команді став срібним призерами II літніх ЮОІ.
« «Я дуже радий, що зумів поповнити скарбничку нашої збірної черговою медаллю і повертаюсь додому з нагородою. Два роки поспіль на відповідальних стартах я стаю 4-м, це «срібло» як винагорода мені послана зверху», - зазначив Олександр. «Взагалі такий формат змагань досить цікавий, - продовжує призер Ігор. - Хоча ми були і з різних країн, але виступили єдиною командою. Ми скористались даним нам шансом і здобули медаль. Це надзвичайно приємно».
« Слід зазначити, що команда Олександра мала всі шанси стати чемпіонами, але судді покарали їх знятими секундами за зроблений заступ.

Олена Кремзер – бронзова призерка

кремзер 25 нагороду до скарбнички медалей збірної України на Юнацьких Олімпійських іграх здобула борчиня Олена Кремзер у ваговій категорії 52кг. В зустрічі за третє місце наша спортсменка зустрілася з суперницею з Єгипту, якій не залишила жодних шансів, поклавши її на туше. Щойно завершилася сутичка за бронзову нагороду нашої борчині Олени Кремзер проти спортсменки із Єгипту у ваговій категорії до 52 кг, де українка здобула впевнену перемогу. .

Ось як призерка II літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2014 прокоментувала прес-службі НОК свій виступ: «Я їхала на Юнацькі Олімпійські ігри не за бронзовою медаллю. Хотілось більшого. Тому не дуже задоволена, адже програла азербайджанці. Нічого, тепер буду знати, над чим працювати. У мене все попереду, все лише починається», - зазначила Олена.

кремзер 2

Наразі в активі українців 27 нагород, 8 з яких золоті, 9 срібних та 10 бронзових медалей. (НОК України)