Каноїстка Людмила Лузан здобуває «срібло» Юнацьких Олімпійських ігор

канонистка В День Незалежності України юні олімпійці нашої країни продовжують карбувати престижні медалі Юнацьких Олімпійських ігор в Нанкіні, прославляючи державу у світі. Черговим здобутком українських спортсменів стала срібна нагорода Людмили Лузан з веслування на каное. Президент НОК України Сергій Бубка привітав медалістку Ігор, тренерів та усю Юнацьку Олімпійську збірну, побажавши нових яскравих досягнень на славу Україні. Наразі наша збірна на II літніх ЮОІ вже здобула 20 нагород (5-7-8).

Володимир Прошин: «Поки ямайок обігнати важкувато»

бегунья джойс Спринтерські забіги у легкій атлетиці завжди привертали чималу вболівальницьку аудиторію "королеви спорту", тим паче – фінали. Приємно, що у одному з таких фіналів – забігу на 200м серед дівчат, Україна була представлена вінничанкою Джойс Кобою. Наша спортсменка показала час 23.94, випередивши практично всіх своїх найближчих переслідувачок – представниць Америки, Кенії, Франції та інших, окрім однієї – з Ямайки. Ось як прокоментував прес-службы НОК виступ своєї вихованки особистий тренер спортсменки Володимир Прошин. «Поки ямайок випередити важкувато. Сьогодні взагалі вранці було сильно жарко і душно, йшов дощ, біглося тяжко. Але Джойс проявила характер і показала все те найкраще, щоб реалізувати задумане на 100%. Ми раді, що у нас є срібна медаль. Будемо працювати далі».

ЮОІ-2014: в командній естафеті з велоспорту Україна бере «бронзу

велосипед Українці продовжують збирати врожай медалей Юнацьких Олімпійських ігор, які тривають в китайському Нанкіні. Чергову, вже 19-у нагороду до нашої скарбнички принесли велосипедисти. У командній естафеті Дар’я Ткачова, Анжеліка Тетерич, Владислав Нізицький та Ринат Удод посідають 3 місце у командних змаганнях! Результат українців - 18:00! З чудовим здобутком команду та наставників привітав головний олімпієць України Сергій Бубка.

Олександр Якименко: «Нагорода, здобута в День Незалежності, не забудеться ніколи»

Старший тренер збірної України з велоспорту Олександр Якименко прокоментував прес-службі НОК успіх нашої команди. «Боротьба була запеклою. На фініші за медалі боролися відразу 6 команд. Здорово фінішувала Анжеліка Тетерич. Гарно спрацювала вся команда, підібралися дуже сильні спортсмени. Вдвічі приємніше, що ця бронзова нагорода здобута нами в День Незалежності України. Такі медалі не забуваються ніколи», - відзначив тренер.

Юні олімпійці познайомились з пам’ятками архітектури Нанкіну

Юнацькі Олімпійські ігри дають спортсменам чудову можливість не лише виграти медалі та вписати свої імена в історію світового олімпізму, а й ближче познайомитись з культурою столиці-господарки змагань, тим самим навчитись чомусь новому та дізнатись більше про світ, що тебе оточує. Така можливість атлетам надана завдяки культурно-освітній програмі , яка реалізовується Міжнародним Олімпійським Комітетом спільно з Оргкомітетом Ігор. Сьогодні юні олімпійці України отримали чудову можливість здійснити екскурсію до одного з найпопулярніших місць Нанкіна - храму Конфуція. Конфуцій - найвідоміший китайський мислитель і храми на його честь можна знайти чи не в кожному місті Піднебесної. В Нанкіні розташований, мабуть, найвідоміший і найбільший з них, побудований в 1034 році, в епоху династії Сун. З такими святими місцями ійпознайомились українці. Вже завтра олімпійці відвідають Нанкінську міську стіну, яка є найдовшою з міських стін у світі.

нанкін архсад нанкін/>модерн