Альона Белякова – срібна призерка Юнацьких ігор в Нанкіні!

Українська представниця у метанні диску виборола друге місце у ІІ Юнацьких Олімпійських Ігор в Нанкіні. Наша спортсменка завершила виступ у Нанкіні зі «срібним» результатом - 51.64.(фото 1)

Медаль українця на Юнацькій Олімпіаді !

Наш спортивний гімнаст Владислав Грико стає бронзовим призером Юнацької Олімпіади у вправах на кільцях. «Бронзовий» результат Владислава - 13.533.(фото 2)

беляковагимнаст

Єлізавета Бабій – чемпіонка Юнацької Олімпіади у стрибках у довжину!

Наша представниця стрибків у довжину виборює медаль найвищого ґатунку на ІІ Юнацьких Олімпійських іграх.«Золотий» результат української красуні – 6.26 , який є особистим рекордом Єлізавети. Новоспечену чемпіонку привітав президент НОК України Сергій Бубка, побажавши нових сил та наснаги для досягнення завітних вершин на олімпійському тріумфі.(фото 3)

Ангеліна Калініна виборює для України «золото»!

Наша Ангеліна Калініна у парі з білорускою Іриною Шиманович здобувають «золото» Юнацької Олімпіади у парному тенісному турнірі. Дівчата у фіналі здолали команду з Росії з рахунком 6:4, 6:4.
З прекрасним успіхом спортсменок привітав президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, відзначивши сильний характер та волю до перемоги тенісисток.
Наставниця та мама нашої спортсменки прокоментувала виступ новоспеченої чемпіонки: «Пара Ангеліни з Іриною Шиманович дуже зіграна. Дівчата гарно грали.Всі безумовно раді, у нас була велика група підтримки.Незважаючи на те, що теніс – індивідуальний вид спорту, ми відчували велику підтримку рідної країни», - відзначила наставниця.(фото 4)

бабійкалинина

Руслан Валітов – бронзовий призер Юнацької Олімпіади!

Нагороду в скарбничку нашої збірної приносить легкоатлет Руслан Валітов, який у метанні диска посідає 3 місце.«Бронзовий» результат нашого спортсмена 57.48, який став особистим рекордом Руслана.Головний олімпієць країни Сергій Бубка привітав новоспеченого призера та його наставника з прекрасним здобутком, побажавши нових перемог на шляху до дорослого олімпійського тріумфу.(фото 5)

валитов

Президент НОК України Сергій Бубка привітав медалістів Юнацьких Ігор з прекрасним виступом, побажавши нових звершень та гарних виступів.