Українка в парі з китайцем завоювала медаль Юнацької Олімпіади зі стрільби

сухорукова 2Вікторія Сухорукова завоювала "бронзу" в турнірі змішаних команд з кульової стрільби. Шостий день літньої Юнацької Олімпіади, яка проходить в китайському Нанкіні, приніс Україні чергову винагороду - вже десяту. Вікторія Сухорукова в парі з представником Китайського Тайбея Шао-Чуан Лю стали бронзовими призерами в турнірі змішаних команд з кульової стрільби з пневматичної рушниці. "Дуже важко проривалися в чвертьфінал. Нашому дуету дісталася найсильніша пара турніру, але з перемогою в одне очко (10:9) боротьба для нас продовжилася. Вікторія добре спрацьовувала зі своїм колегою. Трохи не пощастило з турнірною сіткою, адже нам попадалися сильні дуети. Але медаль є, тому все добре", - прокоментував результат старший тренер збірної України Олександр Камінський.