Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

естафета-1 відкриття Красиво проведена 22 травня у чудову погоду легкоатлетична естафета стала завершальним видом спортивної боротьби 2013-2014 учбового року серед факультетів. На старт вийшли 19 команд сімнадцяті факультетів (ФЛ і ММІ були представлені двома командами). У складі команд було 5 спортсменів: 3 хлопця та 2 дівчини. Забіги проводились на футбольному полі Спортивного центру в присутності багатьох вболівальників. Змагання відкрили завідувач кафедрою спортивного вдосконалення ФБМІ Новицький Ю.В. та заступник декана Гетман В. О. Під чудовий коментар викладача Журавльова С.О. відбулося 10 забігів.

Найкращий результат у команди ІХФ у складі: Попюк Владислав, Волкова Євгенія, Сокол Андрій, Тушніков Микола, Данільчук Анастасія. Результат команди 3’00’’1

У змаганнях взяли участь 95 студентів. Естафетний біг проводиться другій рік. Він змінив змагання з кросу.

естафета-4 нагородження Друге місто виборола команда РТФ (Кулік Вікторія, Лузіна Мирослава, Солодкий Богдан, Снісар Антон, Клімук Олександр з результатом 3’05’’8.

Почесне третє місто посіла команда ММІ у складі: Фесенко Ілля, Тушко Аніта, Аненко Максим, Ішкова Катерина, Ковальчук Дмитро. Ії результат 3’06’’8. Учасники команди-переможеці та команд-призерів отримали медалі,дипломи та призи, а дівчата отримали ще і квіти.