триатлон-лучше всех Чемпіонат України з триатлону пройшов у Львові. У складі збірної команди юніорів м. Києва були студенти нашого університету, яких підготувал до змагань тренер-викладач Муравський Леонід Володимирович.

Гришин Іван і Мусієнко Віталій у складі збірной команди Києва з естафети-мікс(два хлопця і дві дівчини) стали чемпіонами України.

Збірна команда Києва серед юніорів була представлена виключно студентами НТУУ «КПІ», це Мусієнко Віталій (ФБМІ 3-й курс ЗЛ-21), Куць Андрій і Гришин Іван. І знов перемога!

У змаганнях взяли участь 88 кращих триатлоністів України, які представляли збірні команди 6 областей України та м.Києва. Змагання проводились серед двох вікових груп – дорослі з форматом дистанції: плавальний сегмент – 0,8 км – велогонка 20,0 км – крос 5,0 км та юніори: плавальний сегмент – 0,3 км – велогонка 8,0 км – крос 2,0 км. Також в категорії юніорів підводився залік серед команд. В командних змаганнях юніорів відзначилися команди Києва, Черкаської, Донецької, Львівської, Житомирської областей.

триатл єстафета-микс

Чемпіонкою серед юніорок у складі збірной команди Київа стала і студентка Черненко Анастасія - ФБМІ 1-й курс БР-32.

триатлон-бегтриатлон-перед стартомтриатлон вело