футбол кубки До фіналу вийшли команди ІСЗЗІ, ФІОТ, ФЛ і ТЕФ. Першими почали фінальну гру за 3 місце команди ІСЗЗІ і ФІОТ. Основний час - рахунок 1:1. При виконанні пенальті команда ФІОТ перемогла команду ІСЗЗІ і виборола 3 місце. Загальний рахунок 6:5.

За час проведення змагань було проведено 48 ігор, в яких взяли участь 32 команди 17 факультетів.

футбол ТЕФ У другої грі фінальної частини Першості університету перемогу здобула команда ТЕФ, яка з рахунком 4:3 перемогла команду ФЛ. Основний час гри закінчився з рахунком 0:0. Пенальті краще виконали гравці тепло - енергетичного факультету. Команда ФЛ стала другою.

Кубки переможців Першості отримали всі 4 команди.

Крім того були нагородженні і кращі футболісти:

в номінації «кращий нападаючий» пам’ятний приз отримав САЛМАТОВ Ігор(ФІОТ); МЕДВІДЬ Віктор(ВПІ) став кращим воротарем;

ПІИЛИПЕНКО Б.(ІСЗЗС) отримав звання кращого захисника;

Кращий бомбардир університету – АРДАШНІКОВ Андрій(ТЕФ). футбол ФІОТфутбол ІСЗЗІфутбол  ФЛ