Завершилася багатомісячна першість НТУУ "КПІ" по футзалу, в якому взяли участь команди 22-х факультетів університету. У фінал попали 4 команди. Першими вийшли на гру команди ФАКС і ММІ, вони боролися за 3 місце. Гра закінчилася перемогою гравців команди ФАКС. Склад команди: Вратарь Чернюк Микита(на знимку), Андрійченко Артем, Демичишин Святослав, Левченко Олександр, Яременко Юрій, Кучер Дмитро, Набієв Хікмет, Сергієнко Андрій.

ФУТЗАЛ ТЕФ

До початку гри за 1 місце між командами ТЕФ і ФЕА на спортивний майданчик вийшли дві команди студентської ради - ветерани боролися з молоддю. Гра завершилася з рахунком 1-1. По пенальті перемога дісталася молодим спортсменам.

Головна гра фіналу і всієї першості між командами ТЕФ і ФЕА закінчилася перемогою студентів ТЕФ з рахунком 4 : 1 Команда: Мазур Сергій, Іваненко Дмитро, Веремійчук Іван, Кузнецов Іван, Дудченко Андрій, Бобер Максим, Карпюк Олександр, Ардашніков Андрій, Кудаков Святослав, Семенюк Роман, Зайцев Максим.

футзал ФЕА

Друге місце посила команда ФЕА(на фото справа: Османов Ділявер, Щур Максим, Діденко Артем, Шелевер Іван, Насиров Ільяс, Самойленко Андрій, Чернота Вадим, Прилипа Олег).

Футзал ФАКСФутзал-вратарь