Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

SAM 1378 Боротьба на поясах"Алиш".

Змагання завершились 2 квітня. Переможцями спартакіади університету стали: Ковальчук Сергій(ФМФ), Горбунов Євген(ФБТІ), Кайстренко Сергій(ФММ), Деміденко Роман(ФБТІ).

8-10 квітня у рамках Спартакіади НТУУ "КПІ" пройшли бої по боксу. Переможцями у своїх вагових категоріях посіли представники 8 факультетів: Головчук Сергій(ХТФ), Беляєв Антон, Наумець Андрій, Гурін Денис(всі з ІЕЕ), Вельмик Михайло(ІПСА), Киричик Роман(РТФ), Кириленко Сергій(ФІОТ), Мажаренко Євген(ІТС), Фесенюк Іван(ПБФ), Троцюк Андрій(ФІОТ), Сизоненко Дмитро(ТЕФ).

Серед учасників було 4 першорозрядника, 24 юнака  мали другий  розряд та 19 третий.

Головний суддя-Запольський Д.П.

У турнірі баскетболістів брали участь 21 команда. Перше місце посіла команда ФІОТ, друге-команда ФЕА, за ними - команда ІЕЕ. Кращі гравці турніру: Марченко Дмитро(ФІОТ), Канивець Денис(ФЕА) та Борисов Олесандр(ІЕЕ).