стрільба 6

Вітаємо збірну команду зі стрільби із лука та тренера-викладача Дьякову О.В. з успіхом на міжнародних змаганнях!

У змаганнях прийняли участь наші студенти:Буткалюк Сергій(ІПСА), Морозова Олександра(ФІОТ), Карпенко Сергій(ФЕЛ), Мороз Михайло(ФЕЛ).

стрільба 4

ІІІ місце у індивідуальному заліку вибороли: серед жінок -  Морозова Олександра, серед чоловиків - Буткалюк Сергій.

Олександра також здобула бронзову медаль у командному заліку у складі жіночої команди міста Києва.

А наші хлопці Буткалюк Сергій, Карпенко Сергій стали переможцями турніру серед чоловічих команд.

Крім того 7-15 квітня проходила Спартакіада НТУУ "КПІ".

Медалі були розіграні у 4-х індивідуальних категоріях зі стрільби з класичного луку та блочного луку. Також визначені переможці серед факультетів.

В індивідуальному заліку серед чоловіків(класичний лук) І місце посів Буткалюк Сергій(ІПСА), ІІ-е - Карпенко Сергій(ФЕЛ), ІІІ-є місце у Бондарькова Віктора.

У змаганнях з блочного луку переміг Мороз Михайло(ФЕЛ), ІІ місто - Заєць Денис(ФЕА), ІІІ місто - Баранівський Юрій(ФАКС).

У командному заліку І місто-ІПСА, ІІ місто-ТЕФ, ІІІ місто-ФЕА.

Серед жінок у стрільби з класичного луку перемогла  Морозова Олександра(ФІОТ), ІІ місто у Лемешенко Анни(ФЛ), ІІІ-Кангун Ганна(ІПСА).

Блочний лук: перша-Кихно Анна(ФСП), друга-Зеленська Євгенія(РТФ), треття-Парфентьєва Яна(ФММ).

У командному заліку перемогла команда ВПІ, на другому місці-ФЛ, ІІІ місто у команди ФСП.

стрільба 7 стрільба 2