Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

31 березня завершились змагання шахматистів серед факультетів.

Спартакіада проходила  у приміщенні бібліотеки КПІ. Всього було 13 команд. Перше місце зайняла команда ФІОТ-1.Склад команди:Миколаїв Андрій(ІА-33),Андрієвич Володимир(ІК-32), Чорна Олена(ІО-31). На другому місці команда ІПСА:Фрідман Рон,Белас Андрій і Баклан В.(КА-23). Третє місто у команди ФТІ:Лигин Семен(ФІ-33),Мірошниченко Максим(ФФ-32), Гріцькова Анастасія(ФФ-31м).

Збірна команда зі спортивної аеробіки 13-18 березня брала участь у 8-му відкритому Чемпіонаті Чехії в м.Злін.Наша команда у складі: Суховій Катерина(ФСП),Вінніченко Марія(ВПІ), Осіпенко Дарина(ФІОТ) та Сачік Катерина(РТФ) під керівництвом доцента Пасічної Т.В. виборола друге місце.

22.03.14р. завершился Чемпіонат Києва з футзалу (чол).Фінальна гра проходила у залі спорткомплексу нашого університету. Команда НТУУ «КПІ» здобула звання чемпіонів.

Триває Спартакіада НТУУ»КПІ» з видів боротьби. Завершились змагання з вільної боротьби(24.03.14р.) та дзюдо(14.03.14р.).
Переможцями у різних вагових категоріях стали:
-боротьба дзюдо:Гочачко Михайло(ФЕА), Бірюков Олег(ФБМІ), Лопухович Володимир(ФТІ), Тимошенко Віталій(ІЕЕ), Жук ІЛЛЯ(ІЕЕ).
-вільна боротьба:Петров Сергій(ІСЗЗІ), Пащенко Михайло(ТЕФ), Маньковський Дмитро(ФІОТ), Ковальчук Сергій(ФМФ).