SAM 132211 лютого 2014 року в спортивному корпусі НТУУ “КПІ» пройшов Фінал 14-го турніру з баскетболу серед студентських чоловічих команд на КУБОК Студентської профспілкової Асоціації м. Києва. В змаганнях приймали участь 18 збірних команд вищих на протязі трьох місяців.

Команда НТУУ «КПІ» під керівництвом тренерів (викладачів кафедри спортивного вдосконалення) Устименко Г.О. та Яременко О.М. у фінальної грі з рахунком 73:67 перемогла команду НПУ імені М.П.Драгоманова.

Турнір існує з 1999 року. Переможцями найчастіше ставали команди КНЕУ імені В.Гетьмана (4 рази) та НТУУ «КПІ» (5 разів).

SAM 1327У складі команди були представники п’ятьох факультетів нашого університету: Якимук Ярослав, Вертеба Микола, Кузенков Євген, Чебикін Антон,Веретенніков Віктор та Котлярчик Микола (ВПУ ); Марченко Дмитро (ФІОТ); Мінтій Руслан та Ліскович Юрій (ТЕФ); Лавренюк Денис(ФММ); Борисов Олександ (ІЕЕ).

Переможцям з задоволенням особисто вручив медалі ректор М.З.Згуровський. Вболювали за команду також завідувач кафедрою Ю.В.Новицький, директор спортивного комплексу Бригинець Р.В. та інші.

КУБОК турніру є перехідним, але за три перемоги він залишається у команді назавжди. Перемога у 14-му турнірі була вже шостої. Тому команда отримала вже другий кубок довічно.

SAM 1340SAM 1342