Програми Японського товариства сприяння науки (JSPS) пропонує широкий спектр програм грантової підтримки та запрошує українських дослідників-науковців до Японії.

Ви можете обрати програму, яка найкраще відповідає рівню Вашої кар'єри та плану проведення наукових досліджень:

-  Літня програма для кандидатів/докторів наук (2 місяці влітку);

- Гранти для докторів наук (короткострокові програми тривалістю 1-12 місяців; стандартні програми тривалістю 12-24 місяці, а також програма "шлях до університетських посад в Японії" тривалістю 12-24 місяці);

- Програми запрошення для науковців середньої ланки та видатних вчених України (короткострокові програми тривалістю 7-30 днів та 14-60 днів; довгострокові програми тривалістю від 61 дня до 10 місяців).

Отримати більш детальну інформацію можна на сайті JSPS http://www.jsps.go.jp/english(English) або безпосередньо від представника JSPS з питань міжнародного співробітництва:

Sawa Koyama