Факультет  Інформатики Віденського Технологічного Університету запрошує всіх зацікавлених студентів подати заяву на навчання в аспірантурі на зимовий семестр 2014/15.

Віденська аспірантура у галузі інформатики пропонує трирічну програму з інтенсивним навчанням та дослідженням з викладачем, результатом якого буде дисертація. Навчання в аспірантурі охоплює наступні 5 основних наукових напрямів Факультету Інформатики:

•  Бізнес Інформатика
  • Обчислювальний інтелек
  • Комп’ютерна інженерія
  • Розподілені та паралельні системи
  • Медійна інформатика та графічні обчислення

Останній строк подачі документів 2 червня 2014 року. Навчання розпочинається в жовтні 2014.

Відібрані студенти отримають стипендію. Особливо вітаються заявки від жіночої половини студентства. У випадку однакових балів перевага буде надана кандидатам жіночої статі.

Контактна особа: професор Ханс Томпітс, Голова віденської школи інформатики.